Wpis z mikrobloga

kolejny cwaniak. Nie dawniej jak dwa dni temu. Koleś się rzucał do mnie jaki to jest bogaty i anonimowy. Plul się, że gardzi klasą średnia. Po pół godziny miałem jego adres. Numery telefonów rodziców. Okazało się, że mieszka w jakimś niepomalowanym domu a na podjeździe stoi auto za 15k XD No wszystko. Nie chciał mi uwierzyć. Napisałem tylko pozdrów mamę i powiedz tacie, że ma dziwne spodnie na profilowym (jakieś skórzane). 10 minut później usunął wszystkie komentarze i konto XD

#wykopseriousbusiness #bekaztypa #emoquit
Pobierz WolfSky - kolejny cwaniak. Nie dawniej jak dwa dni temu. Koleś się rzucał do mnie jak...
źródło: comment_VzO5VYpkQ60ZuZOmaslMcds4TXTRIqnT.jpg
  • 67
@SmallCaracan: @WolfSky: Kiedyś chwilę pisałem z gościem , wydawał się być ogarnięty. Z tego co wiem to studiuje na pewnej bananowej uczelni w Wawie, jak wracał z emigracji w UK to nawet miałem mu ogarniac u siebie w korpo robote jak robilem.
Coz, tak bywa jak woda sodowa uderzy do głowy i zakręci się w towarzystwie ludzi których jedynym osiągnieciem w życiu było namówienie rodziców na nowego merca w leasingu.
Po pół godziny miałem jego adres. Numery telefonów rodziców.


@WolfSky: xDD

kiedyś na początku mojego konta jakiś różowy pasek zaplusował mój wpis, to ja z ciekawości wszedłem w jej profil, patrzę, a tam jest mail na o2.pl no to wkleiłem w google i wyszukało jakieś forum dla kobiet na którym podała tego maila, patrzę dalej- jest jakieś zdjęcie kota, a że było podpisane jak te facebookowe to wyciąłem ciąg liczb ze