Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Największy błąd facetów spod tagów #tfwnogf #podrywajzwykopem #stulejacontent #przegryw ?
Ano właśnie taki błąd:

Urywek rozmowy z innego forum. Facet pyta o rady jak znaleźć kobietę:
"jak ktoś zna mnie bliżej (...) to może się przekonać że i jestem koleżeński, pomocny, można się ze mną i pośmiać i iść gdzieś na imprezę, można mnie spytać o radę, opinię, można ze mną pogadać na poważnie, wyżalić i tego typu rzeczy. Więc to nie jest tak że ja o, mam w dupie wszystko i wszystkich, oczekuję księżniczki idealnej i nic od siebie nie daję. "

Takie przedstawienie siebie wobec potencjalnej kobiety którą chce zdobyć to tragedia i masakra. Chyba każdy o tym wie. Ale często błąd.

Zobaczmy co odpisały mu kobiety, przykładowo:
"Co im to mówi? Że chcesz być tylko kolegą i tak Cię traktują."
"Zainteresuj je sobą, swoim życiem, pasją. Świat się skończył, sztuka uwodzenia umiera."
"To wszystko co napisałeś jest dobre dla kolegi. (...)
Ja chcę dostać orgazmu jak słucham co mówi facet. (...)
Po za tym ja chcę faceta, nie ciepłych kluch, ale takie też znajdują partnerki. Ja mam się czuć bezpiecznie, zawsze."

To wszystko są oczywiste sprawy. Niby podstawy. A jednak wielu facetów nadal na potencjalnych randkach/spotkaniach/w rozmowach przedstawia siebie jako dobre kolegę. Po co? Czy ktoś mi wyjaśni skąd taka chęć bycia kolegą dla dziewczyny która nam się podoba, a nie kochankiem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 8
  • Odpowiedz