Wpis z mikrobloga

@Afropolon: Kilkunastu bo skoro ochrona jest 24 h na dobę to muszą na zmiany robić. Trzy czwórki ochroniarzy na dyżurach ośmiogodzinnych daja łącznie kilkunastu.
Przecież to banalne neuropku.
@Xizor: @Goofas: tak ku***, jak pytają kto rządzi krajem "no co z nas debili robisz, przecież wiadomo, że Kaczyński, taki z niego zwykły poseł jak ze mnie księżniczka", a tutaj "No co zwykłego posła porównujesz?" #pdk XD
szeregowego posła


@Xizor:

Zwykły poseł


@Goofas:
Można Kaczyńskiego nie lubić, ale nazywanie go "szeregowym, zwykłym posłem" to niedomówienie. Jest szefem partii rządzącej, a poza tym politykiem, którego przeciwna strona (PO, N, GW, TVN) tak nienawidzi, że od wielu lat wpajają ludziom tę nienawiść. Was też oślepia wasza niechęć do niego. Wzmożona ochrona jest uzasadniona bo kto wie ilu świrów waszego pokroju jest gotowa powtórzyć to: https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_biuro_poselskie_PiS_w_%C5%81odzi
Ale formalnie to Jarek jest tylko i wyłącznie posłem.


@Goofas: a faktycznie (niestety) rządzi krajem. Chciałbyś żeby chronieni byli wyłącznie formalni czy faktyczni przedstawiciele kraju? Bo jeśli tych faktycznych nie chcesz chronić to znaczy, że grasz i oczekujesz ataku na Kaczyńskiego, który destabilizowałby kraj. A na destabilizację Polski liczy chociażby Rosja.