Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chciałbym kupić jakąś używaną, trochę starszą konsolę, żeby od czasu do czasu w coś sobie pograć.

Nie jestem wielkim fanem gier i dlatego nie chce wydawać zbyt dużo pieniędzy (chciałbym się zmieścić w 400-500zł).
Fajnie jakby się dało pograć w 2 osoby i jakby konsola posiadała jakieś gry starowane ruchem (skakanie itp.)

Myślałem o PS3. Co o tym myślicie? Może lepiej xbox? Może coś innego polecicie? Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanej konsoli?

Słyszałem, ze kiedyś były jakieś bany za spiracone gry, tylko nie wiem o jakie konsole chodziło i w jaki sposób to sprawdzić przed zakupem.

Za wszelkie sugestię będę bardzo wdzięczny:)
#konsole #gry #playstation #xbox #playstation3 #xbox360
  • 10
@fdisk: dzięki, niestety z Warszawy nie jestem, ale jakbym się zdecydował i planował odwiedzić Warszawę, to dam znać - mógłbym w zamian domowym piwkiem się odwdzięczyć jeżeli lubisz ;)
@kromka: ps move i kinect to gowno, do sterowania ruchem tylko i wylacznie Wii. exclusivy na PS3 mnie nie interesowały, bo były zbyt fabularne, a rozgrywki za dużo nie było. na Wii są raczej platformówki i gry imprezowe, jakieś mario karty itd. jak lubisz nintendo i sterowanie ruchem to polecam. no i Wii jest dużo tańsze.