Wpis z mikrobloga

@wwr18: ale w czym chciał pomóc? w chodzeniu? babcia tyle sama dała radę, to czemu na pasach trzeba nagle wybiegać z auta i lecieć na złamanie karku? nie zaciągając ręcznego przy okazji xD oraz ryzykując że akurat jakiś złodziej będzie przechodził obok i mu auto podwędzi :)
  • Odpowiedz
Przypomniała mi się Wielkanoc (2017) Kupiłem zdalnie sterowany samochód synkowi kuzynki. #!$%@?ł się (samochodzik) po godzinie zabawy. Płacz. Potem nabiłem dzieciakowi guza podczas zabawy (jebnął głową w podłogę) Płacz. Jak wyszedłem pograć z nim w piłkę, to powiedziałem, żeby stanął na bramce. Strzał i jeeeb prosto w twarz. Wielki płacz...
  • Odpowiedz
Smiechy smiechami ale jakie tu panuje zezwierzecenie uzytkownikow to az sie serce kraja. Wszyscy po 15-17 lat i zupelnie nie maja pojecia co znaczy taki upadek dla kobiety w takim wieku i stanie... nie trzeba od razu jej kwiatow wysylac ale takie reakcje jak wyzej to kojarza mi sie z filmikiem gdzie ten czarny idiota ostatnio strzelal do ludzi i pod filmem gdzie zabil czarnego dziadka widzialem komentarz ze smiesznie upadl po
  • Odpowiedz