Wpis z mikrobloga

Hej. Wybacz za priva. :) szczerze to nie wiem czy to pro (sprawdze) ale wiem ze mam najmocniejszy set tego lapka. i7, 16gb, SSD 250gb, Gforce (840M chyba).
Lapek z takim setem z dyskiem SSD jest bardzo szybki do zastosowan "biurowych"....ja mam go do wszelkiej grafiki mimo ze matryca akurat slabo wyswietla barwy RGB ale jesli masz drugi monitor albo nie jestes specem to bedzie gitara.
@sasimm jesli chodzi o gry to bywa roznie przez dosc stockowy Geforce ktory ma zadyszki na AAA grach. Battlefiled 1 na singlu to 50-60 fps na medium. Na multi to ok 30fps.
@AmGreg problemem jest tez sam system bo ten lapek wychodzil pod Win8 a po updateckie do Win10 stracil duzo funkcji i trzeba samemu poinstalowac nowe sterowniki.
@sasimm ogolnie lapka polecam o ile nie do mocnego grania. Lapek jest szybki, solidny, dosc smukly, nie grzeje sie (dobry boczny wywiew). No i ma dotykowy ekran co w wersji tabletowej sie przydaje do filmow czy prezentacji projektow. Ja jestem bardzo zadowolony bo juz mialem biznesowe lapki od Lenovo i bez problemu przez lata. Za tego nowego dalem £600 wiec nie tak duzo jak na lapka z takim setem. Polecam i jak