Wpis z mikrobloga

@Lordon to porządnie się przebadaj i dowiedz dlaczego tak się dzieje, Twoje zdrowie jest ważniejsze. A tak to spotkaj się ze znajomymi, wycisz się i nie rozmyślaj o wspólnych chwilach, nie wiem, idź do kościoła, itd.
@Lordon ja bym to olał jak zerwała to ma Cię w dupie, przepraszam ale tak to widać, nie płaszcz się przed nią. Chociaż ja jestem tylko anonimowym użytkownikiem tego dziwnego portalu, nie traktuj moich słów poważnie.
@Lordon: a no z tego że jesteś sam na święta. Chyba że społeczeństwo wbiło Ci do głowy że szczęśliwym można być tylko mając drugą osobę przy boku, to powodzenia.
Gorzej, że szczęśliwym się jest tylko po zdobyciu tego, tego i tamtego, jakby to nie mógłby być normalny stan, tak o, na co dzień. Czeka Cię sporo pracy nad sobą
@Lordon: Branie magnezu nie sprawia że go od razu uzupełniasz xDD. Jeśli miałeś poważne braki, to tylko długotrwała regularna suplementacja jest w stanie uzupełnić braki. Także niemożliwym jest, że jak nie wiem weźmiesz tabletki rano to inaczej się zachowujesz. To placebo i tyle. A jak miałeś tak poważne braki że wpływały na Twoje zachowanie to musisz skonsultować to z lekarzem a nie brać sragmagu forte z reklamy - jakby co. Pocieszę