Wpis z mikrobloga

@G_Addams: w takiego unczorted 4 albo gry fps wolałbym grać na klawie i myszce. Przede wszystkim lepsza precyzja, na padzie mi nie idzie w tego typu gry i to się nigdy nie zmieni. W takiego dooma dobrze się gra, bo jest to "korytarzówka", ale titanfall, uncharted 4 czy BF1 są cholernie niewygodne na padzie dlatego gram jak muszę. Całą resztę gram na pececie. Dishonored też jest okropne na padzie, nie
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Mi, chyba każdemu, na początku nie leży celowanie padem. Po pół roku przywykłem. W Uncharted 4 dobrze mi się gra. Klawiaturą i myszką precyzja z pewnością lepsza, ale niewygodnie. Poza tym reszta graczy w multi też gra padami, więc to nie problem.
  • Odpowiedz
Stać mnie na komp z bardzo wysokiej polki a mam takiego sobie laptopa i xboxa. Każdy w miarę potrzeb, jeszcze pare miesięcy i będę pykał sobie na kanapie na xboxie Scorpio
  • Odpowiedz
@Szczebaks: Te teksty to nie wiem czy leczenie kompleksów czy zwykła bieda w naszym kraju ,że człowiek nie może sobie pozwolić grać na kilku systemach. I nie tyczy się to tylko na linii PC-Konsole bo posiadacze PS4 i One też między sobą się żrą:D Jedynie fani Nintendo tak jakoś na uboczu no ale ich malutko jest na naszym podwórku.
  • Odpowiedz
trzeba byc masochistą żeby kupować konsole. bo jak patrzeć na ceny gier konsole dla biednych nie są.


@KwadratowyPomidor2: używane gry są tańsze, pudełkowe można potem sprzedać, cyfrowe można kupować na spółkę. Sprzęt jest tańszy w zakupie, ale gry droższe, po prostu przeciwieństwo peceta.

sprawdziłem. 30 fps
  • Odpowiedz
A ja mam pytanko odnośnie 144hz miałem konsole - aktualnie mam PC może nic specjalnego I5-4690k, 16gb, rx 480 black xfx i ssd ale na tv wszystko lata w 1920 a co do fpsow to CS koło 300 na ultra, bf 1 od 80-130 na ultra a tv nie ma 200hz nawet tylko 100. Wiec po co tak duże odświeżanie w monitorach?
  • Odpowiedz