Wpis z mikrobloga

@SanFable: to chyba gramy w dwie różne gry. Zdjęcie które zrobiłeś jest tragicznej jakości. Gram na zwykłej PS4 i grafika jest naprawdę na wysokim poziomie. Wygładzanie krawędzi nie jest doskonałe, ale pomimo tego uważam, że gra jest świetna nie tylko pod względem grafiki.

ten szajs nie ma sensownych opcji do udostępniania fotek czy filmów

No patrz Pan, ja jakoś zrobiłem. Screen z początku gry zrobiony w marcu, który gdzieś mi się
nawet jeśli to mają stałe 60fps ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SanFable: Pomijając fakt, że na PS4 są tytuły działające w 60 fps, że o PS4 PRO nie wspomnę, to przeceniasz ten współczynnik. Uncharted 4 w singlu chodzi na 30 fps 1080p, w multi na 60fps 900p. Naprawdę nie widzę jakiejś drastycznej różnicy w płynności. No ale ja stary jestem, to może już ze wzrokiem u mnie nie
A, no tytuły, gdzie się podziały gry z split screenem?


@SanFable: Kilka jest, ale wciąż za mało. Polecam Plants vs Zombies GW2.

Przydałaby się tęż jakaś ścigałka. Pamiętam jak lata temu ze szwagrem w Colina MC Rea Rally we dwóch na jednym PC graliśmy na podzielonym ekranie. Nadgarstki bolały (jedna klawiatura na Dwóch), ale zabawa była przednia.
@SanFable: wow, włosy są bardzo niedorobione? Są gry gdzie jest to zrobione gorzej, a w Horizonie naprawdę nie jest źle w tej kwestii. Na pierwszym screenie nie widzę nic dziwnego, na drugiej też. Co do chmur to w 99% wyglądają tak samo więc o co chodzi? xD
@twardziel_psychopata: wow, może od razu 244 Hz? To nie jest CSGO, nie potrzebujesz 200 fps żeby się dobrze bawić. #!$%@?, sam jestem pecetowcem,
@G_Addams: w takiego unczorted 4 albo gry fps wolałbym grać na klawie i myszce. Przede wszystkim lepsza precyzja, na padzie mi nie idzie w tego typu gry i to się nigdy nie zmieni. W takiego dooma dobrze się gra, bo jest to "korytarzówka", ale titanfall, uncharted 4 czy BF1 są cholernie niewygodne na padzie dlatego gram jak muszę. Całą resztę gram na pececie. Dishonored też jest okropne na padzie, nie da
@ZmutowanaFrytkownica: Mi, chyba każdemu, na początku nie leży celowanie padem. Po pół roku przywykłem. W Uncharted 4 dobrze mi się gra. Klawiaturą i myszką precyzja z pewnością lepsza, ale niewygodnie. Poza tym reszta graczy w multi też gra padami, więc to nie problem.