Wpis z mikrobloga

Tak teraz sobie patrzę, że Wykopkom się marzy artykuł o patoyoutubie na TVP. Cóż, w swojej zawiści i krotkowzrocznosci nie spodziewają się tego co może się z tego tytułu zdarzyć... Czyżby zapomnieliście jak był potraktowany temat "Niebieskiego Walenia(czy tam wieloryba)"?

Wiecie że nagłośnienie tej sprawy aż tak może spowodować trudne do przewidzenia konsekwencje? Czy być może jednak marzy się niektórym Cenzura(w tym też kochanego przez Wykop Danielka)?

Chciałem że swoją refleksja poczekać do zakończenia tego cyrku, jednak widzę że zaczyna mieć ambicje by przewrócić polski youtube do góry nogami - i to za wszelką cenę. Tak pragną rewolucji, zapominając że z reguły niczego dobrego nie przynosi...

Oczywiście może będę przesadzać w swoich przewidywaniach. Postarsza jednym materiałem rodziców o zgubnych konsekwencjach rakowych youtuberow. Ale co jeśli to nie wystarczy? Spróbują się zagłębić doszukujac się w tym okazji na zarobek, powiększenia zasięgu - a ze względu na scisla zależność między media publiczne<=>rząd - okazję do podbicia słupków sondażowych?

Cóż nie będę swoimi wizjami zalewal tej ściany, lecz pisze tylko to że względu na to, iż każdy czyn ma swoje konsekwencje - i nie tyczy to tylko gimbusow podpisujacych imieniem i nazwiskiem swoje komentarze. Dotyczy to tak samo mnie - jak i oczywiście Was, no i Ciebie anonimowy użytkowniku.

#danielmagical
  • 2