Wpis z mikrobloga

#epapierosy zrobiłem litr bazy 90 / 10 z 5 mg dobroci nikotynowej. podpowiedzcie z doświadczenia ile trzeba czekać na przegryzieni sie komponentów. W ciemnicy butla stoi i czeka. Co do ciekawostek przed swietami na 5 dni do lwowa pojechalismy i wpadlem do e cig sklepu i zakupilem ichniejszy liqid vapors.com.ua linia pipe of peace tytoniowka ze smaczkiem z tylu orzechow i czekolaby. Wkusny
swiss - #epapierosy zrobiłem litr bazy 90 / 10 z 5 mg dobroci nikotynowej. podpowiedz...

źródło: comment_r7JZFlToral2p4ezFPdHDrStTqb0UQNh.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiss: baza jest gotowa od razu/po nocy. To liquid ma czekać. Nie lepiej było od razu dodać aromatu? Teraz jak zrobisz coś np z 10% aromatu, coś z 5% i coś z 15% to będziesz miał 3 różne proporcje pg/vg i 3 różne moce. Lepiej robić liqiid od razu - jedno mieszanie mniej i zawsze idealnie te same proporcje.
  • Odpowiedz
@Waspin: dzieki za odpowiedź. Na vaperskiej elektrodzie czytalem ze baze robia wczesniej i pozniej mieszaja z aromatami. Zmieszalem 3h temu a co do stezenia to sie zbytnio nie przejmuje- nie jestem liqidowym purysta.
  • Odpowiedz
@swiss: wiesz, robię naprawdę tony liquidów (średnia partia to 700-1000ml) i uwierz mi, jest szybciej jak się miesza od razu a nie ma to absolutnie wpływu na efekt końcowy.
  • Odpowiedz
No to moje pierwsze miszanie od podastaw. Nie jestem w domu ,swieta na wyjeździe i spokojnie doczekam do domu. Myslalem ze baza bedzie dluzej musiala lezakowac wiec to mnie przyspieszalo i mialem wage to latwiej poszlo. Dzieki za podpowiedzi mr @waspin
  • Odpowiedz
@Waspin w sensie szybciej dla ciebie jest wlać aromat glikol glicerynę i nikotynę do butelki niż zrobić bazę i zalewać nią aromaty w butelkach? Musisz mieć niezła wprawę bo mi się zwyczajnie nie chce, robię dwie bazy zazwyczaj o takich proporcjach żeby gotowy liquid był 60/40 czyli no do mixow baza na 75vg do innych 60-70 i wtedy wychodzi też dobrze :)
  • Odpowiedz
@beaverr: ja zalewam wszystko na raz. Wystarczy mieć odpowiednie strzykawki. Tym bardziej, że moje liquidy mają od 3,12% do 22% aromatu, więc jakbym zrobił bazę, to zawsze miałbym inne stężenie nikotyny (a używam 0,2mg i zaczyna mieć znaczenie dokładność) i vg/pg
  • Odpowiedz