Wpis z mikrobloga

A tak w ogóle wiecie, że Cypis też jest partnerem Gamellonu? To by była naprawdę fajna akcja, gdyby naprowadzić telewizję na te jego piosenki i połączyć to z youtubową zarazą letsplejerów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 30
  • Odpowiedz
@Nocte: z piosenkami zawsze o wiele trudniej niż innymi rzeczami, to jest jakoś inaczej traktowane przez prawo z tego co widziałem kiedyś. Tak samo jak raperzy którzy śpiewają o zabijaniu psów itp. nie są wsadzani do więzień(niestety) :/
  • Odpowiedz
@Nocte: Rozumiem, że sen o zwycięstwie itd. natomast warto pamiętać, że partnerzy/sieci partnerskie zawsze znajdą się nowe. Słyszałem, że Medusa już ma nową ofertę, takie osoby mają zbyt dużą popularność i przynoszą za duże zyski aby całkowicie zrezygnowano ze współpracy z nimi. Pomimo, że popieram akcje to te sieci partnerskie najprawdopodobniej wraz z nowymi partnerami pojawią się znów i nic nie da się z tym zrobić.
  • Odpowiedz
zresztą głównym jego źródłem dochodu zapewne są koncerty (tym bardziej, że nagrywa pod cudze podkłady, zatem nie zarabia raczej na adesene), a więc utrata firmy partnerskiej niespecjalnie go uderzy.
  • Odpowiedz
z piosenkami zawsze o wiele trudniej niż innymi rzeczami, to jest jakoś inaczej traktowane przez prawo z tego co widziałem kiedyś. Tak samo jak raperzy którzy śpiewają o zabijaniu psów itp. nie są wsadzani do więzień(niestety) :/


@Knax: ale mają sprawy za teksty np w prokuraturze.
  • Odpowiedz
@Knax: oczywiście, że nie idzie podpiąć. Myślisz, że te sieci partnerskie nie wiedzą co robią ci cali youtuberzy albo o czym śpiewa ten gość. Oni doskonale zdają sobie z tego sprawę i to że wywali się kilku z nich, nic nie zmieni, na ich miejsce powstanie 10 innych. Tak to działa.

Jeśli chodzi o koncerty, to wiadomo, że wpuszczani są nieletni, szczególnie dziewczyny. Pomijam już, co się w kiblach dzieje na takich koncertach XD.

To wszystko nakręca się samo, i żeby zapobiec takiej demoralizacji musiałaby być jakaś ogólnopolska akcja/kary itp. Nigdy do niczego takiego nie dojdzie, bo rodzice w większości mają w dupie swoje
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Sieciom zależy na tym żeby mieć sponsorów, sponsorzy nie chcą mieć reklam pod byle gównem więc wywierają presje na sieciach żeby coś robiły. Niestety coś po drodze nawala i wychodza takie perełki że sponsorzy często nie wiedzą o patologiach jak rafonix czy isamu, bo jak przychodzi do reklamowania to są najgrzeczniejszymi osobami na świecie .
  • Odpowiedz
@Nocte: nie rozumiem czemu i do czego chcecie się #!$%@?ć odnośnie Cypisa? Gość nagrywa ciężkie kawałki, ale nie targetuje nimi gimbazy. Praktycznie każdy raper ma w swoim dorobku kawałek treścią i tematyką zbliżoną do tego co nagrywa cypis. To nie jutuber, to wykonawca muzyczny (o ile tak to można nazwać to co produkuje)
  • Odpowiedz