Wpis z mikrobloga

Nie wiem co ten ŁKS #!$%@?. Powinien spokojnie awansować do 2 ligi a tymczasem juz po kilku kolejkach rundy wiosennej pozwolił sie wyprzedzić Drwęcy.
Idź pan w ch***.
Nie jestem kibicem ŁKSu ale liczyłem jednak że w tym sezonie awansuje ŁKS a w następnym Widzew a tu się może okazać że nie awansuje żaden z Łódzkich klubów.
@Sepzpietryny tam boisko jest zawsze takie. Z tego co usłyszałem dostali licencję na to boisko warunkowo. Są w trakcie pozyskania środków na modernizację obiektu. Jesli chodzi o Łks to wcześniej już pisałem że to że zaczną przegrywać jest kwestią czasu bo po prostu nie grali jak na lidera przystało. Dużo szczesliwych wygranych wlasnie w meczach na remis. Obawiam się że na fotel lidera już nie wrócą. No chyba że wroci ten Rodinov
@serial28: ŁKS grę opierał raczej na doskonałej obronie co widac po ilości straconych bramek a napastników ma tez innych, wiosna to raczej kwestia przygotowania po zimie i mobilizacji przeciwników, poza tym to 3 liga więc sędziowanie też jest specyficzne i raczej nam nie pomagali.
Wszystko rozstrzygnie sie już za tydzień, do końca tylko 10 kolejek a przewaga nad widzewem i legią duża więc tak naprawdę mozna by zakończyć po tym meczu
@serial28: Ale właśnie o nich pisałem, w zasadzie od początku do awansu liczył sie tylko ŁKS i oni.
ŁKS miał nawet sporą przewagę ale ją roztrwonił, teraz ci którzy wygrają będą mieli łatwiej a ŁKs nie może już oddawać punktów..
@Sepzpietryny: Faktycznie nie skojarzyłem że w następnej kolejce z nimi gracie. Dwie następne kolejki mogą sprawić że Łks może tracić do Drwęcy 7 no może 5 pkt bo Sokół też od 11 kolejek niepokonany i z 9 zwycięstwami na koncie...
@serial28: Nie doczytałem, myślałem że jesteś zza miedzy :)
ŁKS oddał liderowanie które miał prawie cały czas więc jeżeli nie stanie się cud lub ktoś nie zainwestuje naprawdę dużych pieniędzy nie ma szans na takie odstawienie punktowe.
Przyjeżdżasz do Łodzi za dwa tygodnie?
@ksaler ŁKS dużo przyfarcil na jesieni (kilka meczów wygranych w końcówce, w tym remis w derbach). To było do przewidzenia, że w końcu nadejdzie kryzys, przyjdzie też czas na finishparkiet. Widzew jest na gali wznoszącej, dzisiaj zagrali kapitalnie - spokojnie, dojrzale z wyrachowaniem. Legia nie zrobiła nawet jednej dogodnej sytuacji. Mamy dobry kalendarz, większośc meczów u siebie. Będzie ciekawie do końca