Wpis z mikrobloga

Zapomniałem o jeszcze jednym (apropo tego wpisu) . Droga przez las będzie oświetlona. Ale nie tak, że świeci cały czas.

Jeśli będzie wykryty ruch to będą się właczac segmenty mocniej, oczywiście zanim dojedzie do końca to kolejny juz będzie świecił ()

Długość odcinka 2144m, oczywiście również bez samochodów.

#rower #jaworzno #szosa #mtb #slask
Pobierz
źródło: comment_zegVPE6mV49SYnrWAEH4WXCmJNMMzlPd.jpg
  • 6
@demoos: mandat za zajezdzanie drogi najwyzej xD moze troszkę generalizuje, ale naprawdę rowerzysci zalezli mi za skore, pare razy bym przydzwonil w debila, ktory myslal ze slysze jego dzwonek ehh ogólnie potrzebna jest edukacja w podbazie na ten temat czy cos, bo teraz rowerzysci to rak jak nie wiem
@demoos: nie masz problemów, bo sam pedalujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) rowerzysci sami nie sa lepsi, we własnym gronie wala sobie do "mamy pierwszenstwo, ZAWSZE" , a później ciezko przejsc przez przejście dla pieszych na DDR(vide warszawski Ursynów) , bo jada jeden za drugim i zaden nie wpadnie zeby przepuscic czlowieka, jednocześnie buldupiac o samochody. I to jeżdżenie po drodze i po chodniku naprzemian, zależnie od preferencji.
@grucha_88: jak nie pedalowalem to jezdzilem autem tak samo, wiec argument nietrafiony.

75% wypadkow na drogach powoduja kierowcy osobowek. nawet w zdarzeniach rower vs kierowca to nie rowerzysci wida prym.

Do czasu az wszyscy nie zaczniemy traktowac samochodu jak przedmiotu a jak wlasne dziecko, co jest obecnie, to nic sie poprawi, zarowno na drogach jak i w realacjach