Wpis z mikrobloga

Dobra mirki z tagu #tibia
Mam dosyc #!$%@? znajomych pseudo expertow jakie oni tysiace k/h wyciagaja/li na swoich magicznych postaciach.
Jestem EK we wszystkich grach zawsze gram rycerzem, wiec postanowilem ze w tibii tez nim bede. Ale wyciagam marne 100k/h w team party EK-RP-MS na dragach na Carlin of course bez premium staminy. Na yalahar na mutated humanach na premce mialem 110k/h. Oni sobie kupuja CC na allegro i potem waste. Ja zawsze we wszystko gram uczciwie, chociaz w sumie w erze tibii gdzie Cipsoft daje wszystko za $$, moze to jest uczciwe?
Moja postac:
56 EK, Skille 72/86, EQ: Warrior Helmet, DSM, Zao legs, BOH, Demon Shield, Vile Axe
Gdzie expic solo, tak zeby chociaz jeden lvl lecial na godzine? mam okolo 150k expa na lvl teraz.
  • 12
@Bulva: Jakbyś chcial poexpic a jednoczesnie zarobic to polecam culty(yala lub lb) rope belty dropia z nich co chwila a są drogie.
Lepszy exp i jednoczesnie loot na Mutated tigerach i ratach(yalahar arena) mozna robic na jedno i drugie taska.

Nowy vampire cave edron, dolny lewy róg
wailing widowy(task) na krailos

Powinno wystarczyc na jakis czas. PS jaki server?
@Mazakv2: zeluna mireczku. Expilem wczoraj na tych mutated tigerach na arenie i bylo spoko ale tez nie bylo szalu z expem bo mi uciekaly na czerwonym hp :D
@Bulva: jak tam explem obieeralem taka taktyke ze zamykalem sie z nimi w tych mini pokoikach ;) Ew exori hur/ico na sam koniec
Spocik z mut tigerami jest jeszcze na alchemist quarter obok bog raiderow.

Z ta yala arena to najlpiej robic ciagle tak ze wybijasz 2 floory z ratami a potem reszta i tak w kolko powinienes miec przyzwoity exp/h a jak ci nie pasuje to idz na co innego
@Bulva: Jeszcze jak chcesz to masz expowisko "Mother of scarab lair", tam da się dobry exp kręcić, najlepiej z bronią zaczarowaną od żywiołu ognia i na ten level to bym polecał przedostatnie piętro ( ͡° ͜ʖ ͡°)