Wpis z mikrobloga

Mój wpis z rozdajo został usunięty, bo "Ostrzeżenie: Reflinki w naszym serwisie nie są mile widziane.".

Czy mógłby mi ktoś ( @wykop @Moderacja @m__b @a__s) wyjaśnić o co chodzi? W regulaminie nie znalazłem takiego zapisu, a mój post tak po prostu został usunięty i nie mam do niego dostępu... Chciałem rozdać dwa kody promocyjne do serwisu taniaksiazka.pl i dałem reflinka do bookingu dzięki któremu zarówno osoba która z niego skorzysta jak i ja możemy dostać 60zł zwrotu za zamówienie. W czym był taki problem?

#pytanie #wykop #moderacjacontent #moderacja
  • 17
@xetrov: Super, chciałem coś rozdać + dałem reflinka na którym korzystały obie strony, podpisując go jako reflink.
Nie zmuszałem nikogo do korzystania ani klikania, mój post nie naruszał regulaminu, nie zawierał obraźliwych treści...
Nie widzę powodu dla którego wpis miałby zostać usunięty.
@xetrov: Gdzie jest zapis o zakazie postowania reflinków? :D Nie umieściłem tutaj clickbajtowego gówna (szkoda, że nie ma tego wpisu to bym udowodnił).
Wyobraź sobie, że jest promocja polegająca na tym, że gdy Twój znajomy kupi coś na allegro z wykorzystaniem Twojego linka to obaj dostaniecie 10zł. Powiedzmy, że jako przegryw z piwnicy nie mam znajomych więc wrzuciłem linka tutaj, opisując do czego służy. Co w tym złego? :D
Gdzie jest zapis o zakazie postowania reflinków? :D


@bubel-: RiGCz zabrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jak z polskim jutubem. Może i coś tam jest ciekawego, ale czy warto ryzykować i marnować czas na sprawdzenie? Raczej nie bardzo.
@xetrov: xD no to się mieszasz w zeznaniach, tzn co w takim razie jest argumentem przeciwko reflinkom? Wszystkie rozdajo powinny być usuwane, bo @m__b nie ma z nich zysku? xD

Jeszcze raz powtarzam: wrzuciłem rozdajo + dałem reflinka na którym korzystały obie strony. Dałem coś od siebie, plus przy okazji wrzuciłem coś na czym i ja i ktoś mógł skorzystać. Nie widzę w tym nic złego, ale wpis został usunięty, chyba
no to się mieszasz w zeznaniach, tzn co w takim razie jest argumentem przeciwko reflinkom?


@bubel-: dla normalnych ludzi: brak RiGCzu. Dla białka: brak kasy. W tym przypadku interesy obu grup są zbieżne.
@xetrov: Dostałem maila od bookingu:

Chcesz otrzymać nagrodę dla siebie i swoich znajomych? Jeśli tak, wystarczy, że udostępnisz im ten link.

Wówczas Twoi znajomi będą musieli tylko zrealizować rezerwację dokonaną przy użyciu tego linku, aby otrzymać 60 zł. Przy okazji Ty też dostaniesz nagrodę w wysokości 60 zł.


Myślę: a co mi szkodzi, wrzucę przy okazji rozdajo, które mam zamiar zrobić. Może ktoś przy okazji swojego zamówienia skorzysta i oboje zyskamy.