Wpis z mikrobloga

Mirki! Pomóżcie w rozszyfrowaniu poniższego smsa proszę!
Żeby było łatwiej przedstawię może po krótce historię. Pracuję w branży budowlanej, gdzie mam styczność ze sporą ilością #niebieskiepaski . Ostatnio przypieprzył się do mnie pewien góral, który zapraszał mnie do siebie na majówkę, na Boże Ciało i najlepiej to na każdy weekend. Ja zawsze kulturalnie mówiłam, że dziękuję za zapro i że przemyślę propozycję, chociaż nigdzie się z nim nie wybierałam, wiadomo. Gość lat 41, ale zniszczony życiem tak, że wyglądał na 51.
W czwartek rano kierownik znalazł w toalecie butelkę po seteczce i niestety okazało się, że to nasz wspomniany góral był tak spragniony alkoholu już od rana :D Na skutek tego wydarzenia został on zwolniony. W czwartek po południu zjeżdżaliśmy z budowy do domu, więc przyszedł się pożegnać, życzył wesołych świąt i elo. Dzisiaj dzwonił, ale nie mogłam odebrać, więc nagrał się na pocztę, żebym się odezwała, olałam oczywiście. No i teraz dostałam poniższego smsa, ale nie umiem go do końca rozszyfrować :D
Myślicie, że powinnam się bać? :D
#logikaniebieskichpaskow #pomocy #rozszyfrujsmsaodpijanegogorala
Pobierz Dusiaklaudusia - Mirki! Pomóżcie w rozszyfrowaniu poniższego smsa proszę!
Żeby było ...
źródło: comment_2s73zN7h8cJrexwIZJeS1f9wWBIfkeWL.jpg
  • 20
@Dusiaklaudusia: łobuz kocha mocniej, wy różowe jesteście perfidne bo zamiast takiemu powiedzieć nie, to nakręcacie sobie atencje i robicie zbędną nadzieje. Masa dziewczyn które znam ma takiego znajomego wielbiciela, którego obecność w życiu jest po to, żeby pochwalić sie innym, że pisze do nich jakiś desperat "hehe patrzcie jaki desperat do mnie pisze ;)" ;) no wiecie desperat ale ;) atencje mam jestem pożądana ;)

a tłumaczyć sms to jakaś pijacka
@dzeksondzekson: Wy niebiescy wszyscy jesteście alkoholikami, bo zamiast powstrzymać się od picia w pracy to żłopiecie wódę i zostawiacie małpeczki w kiblu i robicie sobie zbędną nadzieję, że nikt nie poczuje od was alkoholu. Masa chłopaków, których znam ma takie seteczki za pazuchą, kupujecie je tylko po to, żeby pochwalić się innym, że wypijecie i nikt nie zauważy "hehe patrzcie wypiłem seteczkę a kierownik nie zauważył :)" :) no wiecie smakowa
@Dusiaklaudusia: co? To Ty się chwalisz smsem od pijanego faceta i "pytasz się" tak jakby to miało dla Ciebie znaczenie. Gdyby miało to byś do Niego zadzwoniła.

Ja akurat wypiłem może 3 piwa w ciągu ostatniego miesiąca jak nie dwóch więc Twój przytyk dość nietrafiony. A alkoholizm to jest poważny problem, ale alkoholicy uwielbiają usprawiedliwiać się przed sobą tym że piją, jacy to cwani nie są bo oszukują innych którzy nie
@Dusiaklaudusia: Tu nie ma żadnych "nas" i "was". Skoro poświęciłaś czas na napisanie wpisu o tym człowieku to chyba masz też czas żeby mu pomóc?

Mam wystarczającą ilość swoich problemów, żeby się jeszcze przejmować gościem z którym rozmawiałam parę razy w życiu.

Ale jednocześnie masz tak mało problemów, że dodajesz do kontaktów tego samego człowieka i wyśmiewasz go publicznie na mikroblogu i poddajesz pod ostracyzm bez jego wiedzy.

Dumna z siebie
@dzeksondzekson: Czas może i mam, ale ochoty już nie. Od pomagania alkoholikom są specjalne placówki, a nie ja.
W którym miejscu go wyśmiewam? Napisałam jak było. Pod jaki ostracyzm? Ty się dobrze czujesz?
W ogóle to czemu przejął Cię tak bardzo jakiś randomowy alkoholik? Jeżeli jesteś taki empatyczny to może idź się zajmij jakimiś porzuconymi pieskami czy kotkami w schroniskach zamiast się do mnie #!$%@?ć.
@Dusiaklaudusia: Publikujesz prywatną korespondencję bez wiedzy drugiej strony która go oczernia. Co z tego że alkoholik, od razu gorszy człowiek? Jakby Twój pijany ojciec do Ciebie to napisał to też byś pisała patrzcie jaki mój tato pijany i zabawny? Nie, bo to oznaczałoby, że masz problemy w domu, a ludzie nie lubią przyznawać się do problemów. Co innego jednak wytykanie problemów innych ludzi. "A bo to pijak". To można się pośmiać.
@dzeksondzekson Sorry, ale pijakiem nie zostaje się dlatego, że ktoś cię do tego zmusza, więc nie rozumiem dlaczego @Dusiaklaudusia ma się przejmować jakimś tam chłopkiem tylko dlatego, że jest biednym zakochanym alkoholikiem. Wybrał swoją drogę życia i jak sam sobie nie pomoże, to nikt tu nic nie zdziała. Gdyby tak przejmować się każdym człowiekiem, który ma jakieś problemy, to serce by jej wysiadło w ciągu roku.