Wpis z mikrobloga

1 052 669 - 114 = 1 052 555

Setka E jak Eskorta Adama Kolarskiego razem z @makyo. Dla fanów #carspotting i #czarneblachy (choć trochę radzieckie) z #krakow upolowany Moskwicz 400. Bardzo sympatyczne autko. Dokładny rok produkcji nieznany ale coś z przedziału 1946-1956. W pierwszym komentarzu trochę większe zdjęcia Moskwicza.

Pierwsze 50km samemu z chorym wręcz #wmordewind, powrót na lajciku już w trójkę przez Ojców. @makyo pojechał PKP z powrotem do Katowic. Po 4 dniach nocowania @kocurkolandia dziś Adam Kolarski nocuje u mnie. Mały hotel u mnie. Kolejni chętni dopiero za tydzień jak wrócę po świętach... Kto nie zna Adama ze Stravy to polecam poznać. Jest kozak. Jechaliśmy w tamtym roku w trakcie mojej wyprawy dookoła Polski. Gość zrobił 3 razy Everesting, przesiedział 1/3 roku na Teneryfie, żeby teraz przez miesiąc wracać gravelem z Hiszpani przez Europę do domu, do Gdańska.

Jutro jadę rano do domu na Podkarpacie przez Niepołomice. Kto chętny z #rowerowykrakow to zapraszam serdecznie. Wstępna trasa Oświecenia -> Plaza -> wałami na Most Wandy -> Niepołomice -> Brzesko -> Tarnów i potem już przez Pilzno, Jasło pod Krosno. Noga ma się coraz lepiej, 80% sprawności, mało co pobolewa, będzie dobrze.

Strava

#samochody #rowerowyrownik #100km (nr 7)
metaxy - 1 052 669 - 114 = 1 052 555

Setka E jak Eskorta Adama Kolarskiego razem z...

źródło: comment_cxIIyoNHcTEdY1DaSKNUnnht9kLXnj5z.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
zobaczymy: będę cie obserwować na endo ;)


@Solitary_Man: Jakbyś miał wyjeżdżać to napisz najpierw tutaj. Jak nie będzie deszczu w planie to pojedziemy razem. Jakby był, to będę chciał #!$%@?ć maksymalnie do domu.
  • Odpowiedz
@metaxy: po zdjęciach Moskowicza, dalej są trzy zdjęcia asfaltowej ścieżki - powiedziałbyś mi gdzie to jest? ew. wrzucił lokalizacje na google maps? :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Farrel zobacz sobie link do Stravy we wpisie. Na drodze między Sułoszową, a Racławicami, ale jeszcze zanim wejdziesz na krajówkę. Koło kościoła w Sułoszowej jedzie się ostro pod górę i to tam.
  • Odpowiedz