Wpis z mikrobloga

Robimy aferę na Święta?

Po raz kolejny administracja mi tak gnoji moje znalezisko. Rzekomo tym razem po gdzinie 30 wykopań nie jest wstanie uchronić znalezisko przed zakopaniem. Nie wiem jak działą "magia" algorytmu, ale wyraźnie ktoś tym razem ingeruje ręcznie. Poprawcie mnie jeśli nie rozkminiam tego dobrze. Treść znaleziska jest politycznie niepoprawna, ale przecież nie łamie regulaminu. Już mi sie odechciewa wrzucać tu cokolwiek...

To znalezisko, o którym mowa. Zawołałem ponieważ zechciałeś/-łaś to wykopać.

http://www.wykop.pl/link/3694881/multikulturalizm-to-kolejna-mutacja-komunizmu-nie-dajmy-sie-oszukac/#voters

@farmerjanek @bookfosky @xeex2106 @karolradzik @PranieMuzgu @stawo73 @yasouke @walski-janko @Mav_M @caps-_-lock @czachson @nunu85 @newton82 @kilmore77 @b4994 @Soultronik @mechagodzilla @kubaslo @my_sami @anna-frasyniuk

#afera
  • 107
2 dni temu ręcznie zakopali znalezisko o dziecku, które będąc w 21 miesiącu ciąży złapało za palec operującego go lekarza.

http://www.wykop.pl/link/3691293/21-tygodniowe-dziecko-wyciaga-raczke-i-lapie-lekarza-za-palec-dzis-ma-16-lat/

Co ciekawe ja tego samego dnia dostałem ostrzeżenie abym uważnie dobierał powody zakopywania, a tymczasem komsomolcy z neuropy bez żadnego ograniczenia używają powodu „informacja nieprawdziwa” tylko dlatego, ze ma większą siłę zakopu. Ba, nawet się tym otwarcie chwalą, choćby pod tagiem #niewykopujwpolityceiniezeleznej. Wykopowe, lewackie podwójne standardy.
@francez:

Oni na mirko liscie działają, ale podejrzewam że mają też inne miejsce zwolywania, jako ze czasem czegos nie ma na mirkoliscie, a i tak jest zakopane jak szarancza, czy też wykopane. W kazdym badz razie wiesz juz kto jest kretem, i jestem na 99% pewien ze to Hipokryzja_Wykopu, patrzac po uzytkownikach ktorzy cie obserwują.

Chcesz to twórz, ale prawicowcy są w wiekszosci indywidualistami, wiec nie licz na karnosc w wykopywaniu/zakopywaniu.Dodatkowo
@francez:

Psychologia tłumu jest najwazniejsza -wystarczy 60 plusów od aktywu politycznego neuropa aby wypromowac cos w mirkowe gorace, nastepnie plusy dodaja juz inni userzy niezwiazani z neuropa bo widza ze cos ma duzo plusow to plusują, myslac ze to musi byc dobry kontent skoro tyle plusow. Proste, jak 20 z 30 zaczyna mowic ze cos jest do dupy, to reszte sie skonformizuje i dostosuje mowiac to samo, niezaleznie od slusznosci tezy.Efekt
@francez:

Sporo osób bezmyslnie plusuje, takze nie jest az tak zle. Ponadto trzeba zglaszac kazde znalezisko neuropa z powodu braku tagu #polityka -to skutecznie obniza zasieg oddzialywania, zamiast 60 tys wyswietlen, bedzie 10.
Trzeba by kogoś na etacie, co siedziałby w domu i tak jak koroluk zbieral rozne dane z eurostatu/gusu i robil dlugasne wpisy, z duza iloscia "madrych" slow, brzmiace elokwentnie ktore pokazywalyby prawicowy punkt widzenia. Takiego guru trzeba by