Wpis z mikrobloga

Ej wy bulwy niemyte spod tagów #pokazhejtera i #danielmagical nie zauważyliście, że waszą "zabawę" nakręcają zielone konta utworzone tylko i wyłącznie po to, aby wrzucić dane dzieci do sieci, a reszta imbecyli to podłapuje? Nie jestem ekspertem prawa, ale za rozpowszechnianie danych osobowych z tego co się orientuję grozi odpowiedzialność karna. A zapewne coś więcej za rozpowszechnianie danych nieletnich? Znowu karaluchy zrobiły sobie zabawę, paru frajerów obserwujących patologię podłapało i zaraz będziecie mieli problemy z prawem. Uspokójcie się.
  • 35
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: Ja tam działałem w dobrej wierze, a rodzice/rodzina tych dzieciaków w 99% byli zszkowani i dziękowali za informacje.
Co do prawa, to nie masz racji, na facebooku wszystko jest publiczne.
A co do zielonek to się zgadzam. Ktoś kiedyś rzucił na wykopie pomysł, żeby zielonki mogły pisać powiedzmy po jednym tygodniu, to by odsiało gigantyczną większość.
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: I zaraz będzie kolejna afera, bo moderacja będzie chciała oszczędzić problemów użytkownikom, kasując idiotyczne wpisy, a wyskoczy spam, bo moderacja kasuje niewygodny content. #!$%@? mać, ten patol z Torunia zaraża ludzi rakiem mózgu metodą strumykową...
  • Odpowiedz