Wpis z mikrobloga

Poszukuję do mojego #pcmasterrace nowe #biurko. Obecnie mam http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S29006412/#/S89006414, ale... chcę coś co będzie regulowane między pozycją siedzącą, a stojącą. Musi też utrzymać koniecznie 3 monitory 27" (będę chciał je przymocować ramieniem do biurka) i mieć jeszcze miejsce na rzeczy, z których przy komputerze czasami korzystam (piwo, obiad, łokieć). Fajnie żeby można było sensownie prowadzić okablowanie.
Potrzebuję takie, aby potem śmiało robić #pokazbiurko
  • 25
@wytrzzeszcz: Zamontuj na ścianie uchwyt do monitora ruchomy obracany, Monitor masz z prawej strony obracasz sobie go pod kątem jak siedzisz wygodnie a laptop przed sobą, jezeli nie korzystasz z lapka to monitor sobie ustawiasz jak chcesz na uchwycie
@wytrzzeszcz: nie no pojedynczy monitor i jakaś mała klawiatura to nie dla mnie. Mam trzy monitory i klawiaturę mechaniczną chyba największą możliwą (k95), ale przypomniało mi to, że muszę też mieć czasami miejsce nda laptopa z dostępem do sieci vpn w pracy.
@hKropp: takie wonsze też testowałem i słabo działało, trzeba opaskami sprytnie i tyle
@kamillus: prawda, ale mam tu ledwie półtorametra, i jestem ograniczony ścianą i oknem wiec opdada montowanie poza obrysem. i monitor na ścianie jest mało wygodny

za to chciałbym miec IBM M13 z łechtaczką