Wpis z mikrobloga

@Pooodi: internet sirius biznis... pytanie tylko czy zastanowiliście się czy nie trafi się jakiś #!$%@?, jakich tutaj nie brakuje i nie zrobi im na poważnie jakiejś krzywdy @pipsi: za stary jestem żeby mnie takie pierdoły ruszały :( @xHaustedd: super akcja, jechać bez zastanowienia po 10 latkach... jak napisałem wyżej, znajdzie się jakiś #!$%@? i źle to się skończy
@Pooodi: może, owszem. Jednak prawdopodobieństwo, że to się stanie jest znacznie mniejsze bo nikt w niego tym meteorytem nie rzuca. Taka analogia ;) Dla was najwidoczniej też sirius biznes bo przejmujecie się ich hejtem, przez co staje się skuteczny bo ktokolwiek daje #!$%@? o to co mówi 10 latek
@pipsi: to wy macie ból dupy to, że jakieś dzieci wyzywają typa co streamuje patologię. Tak, wiem, nagle pełno zielonek zaczęło pierwsze co od wrzucania screenów ale to wasze jedyne konta.
@Purple: jak dla mnie spoko, że piszą do ich rodziców pokazująć co te dzieci wyrabiają.
Tylko szkoda, że niektórzy na tym tagu zachowują się gorzej od tych dzieciaków :/
Wyzywają, szkalują, śmieszkują hehe z wyglądu, drugi hejt ...
( ͡° ʖ̯ ͡°)