Wpis z mikrobloga

3:24 - "nie rzuciłem w żadną szybę, nie jest to w moim stylu" - po mowie jego ciała i mimice twarzy możemy jednoznacznie stwierdzić, że kłamie. Gdy pada słowo "nie rzuciłem żadną butelką" jednocześnie kręci swoją głową w pozycji poziomej co w naszej kulturze oznacza "nie". Czyli tutaj sobie zaprzecza.

3:26 - "nie jest to w moim stylu" - obraca głowę w w prawo i spogląda w prawo unikając bezpośredniego kontaktu z kamerą.

4:17 - "no i w tamtym momencie widz, rzucił butelką" - to już w ogóle manipulacja. Gestykulacja identyczna jak w przypadku Billa Clintona gdy wypowiedział słynne zdanie "I did not have sexual relations with that woman".

4:22 - "możecie mi wierzyć bądź nie" - zamyka oczy, znów unika kontaktu.

4:32 - "może jakbym był młodszy może sprawiło by mi to frajdę, teraz nie" - znów się kręci, zamyka oczy, czyli zaprzecza samemu sobie.
#danielmagical #magicaldaniel #polskiyoutube
Rafikov - 3:24 - "nie rzuciłem w żadną szybę, nie jest to w moim stylu" - po mowie je...

źródło: comment_5bsGW36BsNQ4GLpYWUYC1O7jxaxGdFkh.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Rafikov: dla mnie to oczywiste, że kłamie, ale

3:24 - "nie rzuciłem w żadną szybę, nie jest to w moim stylu" - po mowie jego ciała i mimice twarzy możemy jednoznacznie stwierdzić, że kłamie. Gdy pada słowo "nie rzuciłem żadną butelką" jednocześnie kręci swoją głową w pozycji poziomej co w naszej kulturze oznacza "nie". Czyli tutaj sobie zaprzecza.


Akurat to, że kręci głową poziomo imho nic nie znaczy, a nawet jest
  • Odpowiedz
@Rafikov czy po rzucie butelką potem wszyscy razem spiepszali wszyscy w tą samą strone? Jeśli tak to chyba wszystko wiadomo, powinien zostac i wytlumaczyc ze to nie od niego ludzie i by bylo wiadomo. Teraz to historia wymyslona na poczekaniu pod obecna sytuacje
  • Odpowiedz