Wpis z mikrobloga

@ShpxLbh: @pejsaty_wonsz: nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz
gsmarena:

telefon, czas na baterii, czas rozmów, przegladanie neta, ogladanie filmów

Huawei P10 Plus 76h 20:25h 10:41h 12:27h
Huawei P10 75h 18:36h 11:47h 12:27h

Samsung Galaxy S7 edge 92h 26:13h 10:35h 15:12h
Samsung Galaxy S7 80h 22:57h 9:34h 14:50h
  • Odpowiedz
@pejsaty_wonsz: Jeśli zależy Ci na czymś z Androidem bierz S8, dobra bateria, przyzwoity aparat, parametry sprzętowe również na wysokim poziomie, natomiast ja poleciłbym Ci iPhona 7 Plus, osobiście posiadam 7'kę i ze względu na baterie nie wybrałbym jej po raz drugi, wziąłbym 7 Plus ma znacznie lepszą baterie, aparat jest wyśmienity a w geekbench jest znacznie lepszy od S8. Poza tym masz wyśmienity oprogramowanie, Android również jest coraz lepszy natomiast nie
  • Odpowiedz
@AwizisieAkat: czytaj specyfikacje techniczne i pij zimną wode. od kiedy to sięw ogóle pokrywa z rzeczywistością mirku? mam P9lite i bateria trzyma 46 godzin z internetem i 6 godzinami ekranu. Zrób tak z galaxy jakimkolwiek.
Huawei ma zajebisty system oszczędzania energii i po dobrym skonfigurowaniu żeby nie wywalało kilku programów które potrzeba do otrzymywania szybkich wiadomości ala whatsup fb.
  • Odpowiedz
@pejsaty_wonsz: Więc bierz S8, napewno nie będziesz zawiedziony natomiast jeśli system nie przypadnie Ci do gusty zawsze możesz poczekać na premierę nowych iPhonów i wrócić do iOS : )
  • Odpowiedz
@pejsaty_wonsz: Na tą chwilę S8. Aparat najlepszy/drugi najlepszy(wymiennie z Pixelem). Co do IOS-Android to zależy już od Twoich preferencji, czego oczekujesz. Ja już od dawna uważam, że IPhone'a brać tylko, jak ma się inne jabłkowe urządzenia, wtedy ten cały ekosystem ma sens. Jeśli nie masz, to bierz śmiało androida.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.