Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie, posiadam iStick Pico z z atomizerem Melo III Mini i dymi bo dymi, ale chcę poczuć w końcu jakiś smak, próbowałem wszystkich dostępnych (w rozsądnych cenach) liq i nic ciekawego. Czy liquidy z serii Premium lepiej oddają smak? Czy lepiej zmienić atomizer? Czy wyjść z piwnicy i iść pobiegać?
#epapierosy
  • 10
@Bramborr: próbowałeś grzałki 0.18? podobno urywa jaja smakiem. Spróbuj liquidy pink-fury, one są mocno aromatyzowane. Premmium są różne, one wyciągają smak we własnych grzałkach najbardziej. Nie są nie wiadomo jak lepsze, mają po prostu bardziej dopracowane kompozycje.
@Bramborr: jakich używasz grzałek? Czy jest tak, że ostatnio słabiej czujesz smak, czy od początku było źle? Jakich liquidów do tej pory uzywałeś? Co według Ciebie oznacza "premium"?

Bo na razie to tak, jakbyś napisał: "mam forda, stuka mi w silniku, czy przestanie jak naleję benzyny Verva?"
@xardas060: Grzałka 1,8. Dziwne bo na forach czytałem, że właśnie 1,8 lepiej oddaje smak.
@Waspin: Aspire Triton, teraz 1.8, próbowałem też z 0.3. Od początku nie zachwyca.
Hangsen, liQueen, P1, BB, Vype.
Właśnie nie wiem co oznacza "Premium". W sklepach mają liq z dopiskiem Premium i automatycznie cena wyższa, nie próbowałem ich jeszcze stąd pytanie czy warto.
@Bramborr: wymienione liquidy to najgorszy ściek. Próbuj pink-fury (rzadkie, ale mocno aromatyzowane), i wszelkie w szklanych butelkach (liqon, dillons, neat, premix by gobears, pan chmurka, just fake, hanza, 4fun, skull, itp).
Grzałka 1.8 może służy do palenia usta-płuca. Zasada jest taka: im więsza chmura, tym lepszy smak. Pod warunkiem zachowania innych zasad, czyli duża powierzchnia parowania (skomplikowane druty, claptony, alieny itp), wloty powietrza na grzałkę, mała komora (ale to dotyczy tanków
Właśnie się do tego przekonuję, dlatego pytanie czy jest sens przepłacać. Dzięki za polecenie lq, spróbuję. Wcześniej miałem Suboxa i sam krecilem grzałki to fakt, smak był lepszy.
Dziękuję za informacje.
@oldzigz: niektórym smakują. Mi np. nie, bo byle jaki mój samogon jest lepszy, ale wielu klientów chwali, nawet ostatnio e-dymek na youtubie zrobił ślepą próbę i więcej ludzi wybrało pinki zamiast dillonsa.
@xardas060: wiesz co, z tego co widze to nie dawał podobnych smaków do porównania, więc troche słabo to wyszło. gdyby porównał owocowe z owocowymi itd to by miało więcej sensu. no ale tak, koniec końców co kto lubi :D