Wpis z mikrobloga

#oc #ubezpieczenia

Do tej pory ubezpieczałem samochód w PZU, jedynie OC oraz ochrona zniżek. Jeżdżę już dobrych kilka lat bezwypadkowo (zwykle 2-3 razy w tygodniu, po mieście) i przy ostatnich podwyżkach zaczynam się zastanawiać, czy nie opłacałoby mi się zostawić PZU i wziąć ubezpieczenie z jakiejś tańszej ubezpieczalni. I teraz pytanie - czy zniżki zachowują się przy zmianie ubezpieczyciela, czy będę musiał od nowa wyrabiać sobie lata bezszkodowej jazdy?
Samochód to kia picanto z 2006 roku, więc płacenie 1/10 ceny co roku na OC trochę mi przestaje odpowiadać.
  • 4
@Przemyslaw_90 możesz przejść do innej firmy i zniżki lecą s Tobą a nie z firmą :) ochrona zniżek jest dostępna ale nie w każdej firmie więc miej to na uwadze. Natomiast jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv
@Przemyslaw_90: Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) przenieść się możesz do każdej firmy, w przypadku OC nie robi to różnicy. No chyba, że zależy Ci na dodatkowych opcjach, wtedy trzeba to przemyśleć ale chętnie pomożemy Mireczkowi w poszukiwaniach i doborze zakresu ubezpieczenia, zapraszam na priv :)