Wpis z mikrobloga

@Vinniczek: opowiem Ci historię.
Wakacje, walizki spakowane, kundelek pełen książek, jedziemy - target: ciepły koniec świata. Na miejscu leżaczek, drink z palemką, piękne różowe paski w bikini. Żyć, nie umierać.
Siadam sobie na leżaczku, wyciągam kundelka i delektuję się urokami nieba na ziemi. Słońce praży, więc czasami idę zanurzyć swoje boskie ciało w lazurowej wodzie, kundla chowam w tym czasie pod ręcznik na leżaczku.
Wracam, siadam, chrup.... O #!$%@?, myślę. O
@Vinniczek dokonał żywota. Mój keyboard miał to samo, leżał na szafce. Jednego dnia odłożyłem i był ok, na drugi problemy z wyświetlaczem.
Miałem w banku ubezpieczenie na tel+Kindle wykupione więc go wysłałem. Wymienili niby ale ekran był jakiś bardziej szary i teraz czasem można się dopatrzyć że duchy zostają po zmianie stron, ale nie chciało mi się drugi raz reklamować bo paperwhite kupiłem i tak w międzyczasie. Keyboard miał zostać w domu
@Vinniczek tylko na początku tęskniłem ale można się przyzwyczaić szybko. Plusem przycisków było to że można czytać trzymając tylko lewą ręką, teraz musisz dotykać ekranu po prawej stronie więc albo kciuk prawej albo na dwie ręce, ale nie przeszkadza. Natomiast z podświetlenia jestem bardzo zadowolony, świetne do czytania wieczorem bo nie przeszkadza innym spać i bardzo wygodne pod namiot :)
@emesc
Aj to szkoda, bo ja więcej trzymałem właśnie w lewej ręce niż czytałem przy zmroku xD
No nic, zobaczymy. Jeszcze lepiej, że ta promocja i której mówił @aryss skończyła się dzisiaj o 9. Dokładnie wtedy kiedy padł mi Kindle ;__;
@Vinniczek Jak nie masz parcia to pewnie za jakiś czas znów będzie, one się pojawiają kilka razy w roku (w listopadzie była też na święta) więc może upolujesz, odwiedzisz bibliotekę znów kilka razy w międzyczasie ;)
Choć jak dużo czytasz nie ma co żałować tylko zamawiać.
@Vinniczek: jakbyś nie miał co zrobić z tym uszkodzonym kindlem, to albo mogę odsprzedać ekran, albo mogę odkupić twojego kindla. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dostałem kindla 4 po zalaniu i z rozbitym ekranem. Ekran wymieniłem i wszystko działało, ale po zresetowaniu ustawień czytnik nie wstaje.
Ofc o ile jest to kindle 4, albo pasuje do niego ekran z 4.