Wpis z mikrobloga

Ten portal stracił sens. Siedzi tu banda kretynów plusująca jakiegoś typa. Z związku z tym przestanę tu wchodzić. Wielu ciekawych użytkowników już tu nie ma. Innym radzę tak samo tu nie zaglądać i bojkotować. Jest wiosna warto porobić coś innego niż patrzeć w ekran gorących zasypanych przez ten spam. Jak chcecie w tym siedzieć to siedzcie sobie dalej. Nie szkoda mi Was.

#oswiadczenie #truestory #wykop #takaprawda
  • 106
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: No, a nie? To było tak dawno temu, że aż nie pamiętam dobrze daty. Na bank dalej jak 4 lata temu.
Jeszcze na początku to była skarbnica wiedzy i było ok, ale później to równia pochyła. Akurat motyw Daniela to tu najmniej gówniany ze wszystkich które działy się w ciągu 2 lat.

Jak ktoś nie jest niepełnosprawny umysłowo to sobie doda tag na czarną i ma spokój.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Robie to samo, kumplu. Wchodzilem tu dla kilku tagow (historia, stare zdjecia, czasami zeby obejrzec gify z golami i sprawdzic, jakie wydarzenia polityczne sa na glownej), ale coraz czesciej szkoda mi bylo czasu. Teraz poziom jest tak zenujacy, ze odchodze bez zalu.
A ci, co maja beke z takich wynurzen, niech siedza tu dalej i przegrywaja zycia ogladajac i finansujac patole.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tibiasz mirko nigdy nie służyło ciekawym dyskusjom i prawda jest taka, że początek mikro znaczy koniec ery wykopu jako portalu z jakimkolwiek poziomem
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: lepiej uważaj, ja wczoraj dałam podobny wpis i się dowiedziałam, ze:
Jestem pusta
Mam ssać dropsa
Jestem pusta bzdziagwa
Mam zamknąć #!$%@?

Po czym moje jakieś zdjęcia sprzed lat jakieś zjeby wynalazły xD

Danielmagical taki król i guru, jeszcze ci śmieszni ludzie, którzy zapewniają mnie ze on nie jest patosem gdzie cała gromada chleją przy 15 letnim chłopcu, którego żaden szpital by nie przyjął gdyby mu coś się stało, bo
  • Odpowiedz
A o mam #!$%@? robić. Patrzeć poraz 1000 na te same widoki za oknem w tramwaju ? Tu na wykopie szeroki świat ameryka ,polityka, sex.
  • Odpowiedz
@loczyn: widzisz ile w Tobie agresji? A nigdzie Ci nie napisałam, że jesteś patusem. A Daniel - tak to co oni prezentują to jest niestety patologia, dlatego to wzbudziło takie zainteresowanie wszystkich tutaj krzyczących. A co do pytania. Żadne z tych co wymieniłeś. Norma po prostu będzie wtedy jak się Wam ten cały temat znudzi.
  • Odpowiedz
widzisz ile w Tobie agresji?


@erudytka: To ty zaczęłaś nazywać innych szambem, patusami, gimbazą, po części też idiotami.

Największy syf robicie wy - przeciwnicy. Ja nie obserwuje # danielmagical, jak mi się nie podoba daję na czarno i elo, ale oczywiście, jacyś ludzie z niedowładem umysłowym swoje gorzkie żale oczywiście NIE tagują, no bo po #!$%@?, no bo po co.

Norma po prostu będzie wtedy jak się Wam ten cały temat
  • Odpowiedz
@loczyn: Odpowiedziałam, że normą będzie jak się ten temat znudzi, czyli nie będzie w co drugim wykopie i wpisie mowy o Danielu. Czego tu nie rozumiesz? Nie chodzi mi o to, żeby było to co ja lubię tylko po prostu, żeby łatwiej było wyłapać inne treści. Jak widać z dnia na dzień jest coraz lepiej, czyli moja teoria się sprawdza. Nie pisałam nawet, że mi to jakoś specjalnie przeszkadza, ale, że
  • Odpowiedz