Wpis z mikrobloga

  • 415
Bardzo proszę o #mikromodlitwa za moja Teściowa która jest trzy tygodnie po udarze i choć fizycznie robi bardzo duże postępy to są straszne problemy z pamięcią i nie ma żadnej poprawy w tej kwestii.
  • 30
  • Odpowiedz
@trustME hmmm, mój wuj miał parę dni temu udar. Brak świadomości, znikoma poprawa.

Pierwszy raz od wielu lat poszedłem do cerkwii się pomodlić. Godzinę później dostałem tel, że nie żyje.
  • Odpowiedz
@laminio: ile lat ma wujek? Im starszy człowiek tym gorzej, jeszcze zależy od rozległości samego udaru. To ogólnie #!$%@? jest. Ja w zeszłym roku tez miałam, ale bardzo mały i nic mi nie jest, ale np mój ojciec nie miał juz takiego szczęścia. Lepiej być przygotowanym na najgorsze.
  • Odpowiedz
@laminio: 21 lat XDD okazało się ze miałam wrodzona wadę serca która ma nawet do 30% ludzi, u większości ta wada nic nie robi, ale może powodować udary w młodym wieku - drożny otwór owalny tzw. PFO. Ja chyba nie miałam nawet jak się przed tym chronić bo nie wiedziałam o wadzie. Wykrywana jest tylko przez echo przezprzełykowe. Teraz każdy noworodek jest badany w kierunku tej wady, dwadzieścia lat temu tak
  • Odpowiedz