Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Anony, chcielibyscie miec dziewczyne imprezowiczke krejzi dynamiczna czy spokojna i ulozona? Czy uwazacie, ze spokojne dziewczyny sa bardziej wartosciowe i inteligentne czy wrecz przeciwnie, sa nudniejsze i brzydsze?

#tfwnogf #rozowepaski #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: A to charakter świadczy o tym kto ma jaki wygląd zewnętrzny? Dziwny podział. W każdym razie dla mnie imprezowiczka moze byc dobra na raz, albo na kilka razy, w zależności jak bardzo mi sie spodobała. Ale jeżeli miałbym szukać materiału na żone wolałbym tą spokojną i ułożoną co by można było porozmawiać o czymś ciekawym
Kekistaniec: Wiekszosc facetow woli spokojna i ulozona. Wiekszosc punktow laska i tak zdobywa za wyglad. Jak jest ladna, znacznie wiecej facetow jest na nia chetnych i do niej podbija, a samo bycie z nia jest bardziej prestizowe.

To, ze jest dynamiczna, niewiele facetowi pomaga. To i tak on musi ja poderwac. To i tak on musi byc bardziej ogarniety i asertywny i musi umiec zalatwiac wszystkie sprawy, zeby zwiazek w ogole