Wpis z mikrobloga

@berti: Saturn Targówek? Mi przez kilka miesięcy nikt nawet nie pisnął jak robiłem pendlaya na co drugim treningu. Za to w niektórych godzinach crossfitowcy plączą się pod nogami przy wolnych ciężarach. Każdy normalny człowiek wie, że staramy się siebie nawzajem nie rozpraszać szczególnie, jak ktoś ma duży ciężar na barkach/w łapach. To tam co jakiś czas jakiś fitnesiak się przepycha w trakcie twojej serii. Już któremuś powiedziałem, że jakbym zrzucał sztangę
  • Odpowiedz
@berti: hah, stawiałem na to. Mój post z kiedyś:

ja się kiedyś od agenta dowiedziałem, że #!$%@? robię martwy, żebym zmniejszył ciężar i uczzyl sie techniki. Wszystko ok, ale ja robiłem wiosło Pendlaya :D

W sumie jak pamięcią sięgnąć to kilka siłowni już zwiedziłem. Nie widziałem nikogo kto by to robił
  • Odpowiedz
@berti: ja to juz na silowni nikogo nie slucham ani z nikim nie gadam na temat cwiczen, mamy 55 letniego trenera ktory kazde cwiczenie wykonuje tak jak wczoraj Jaca uginanie ramion, az dziwne ze jeszcze stawow mu nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@berti: Next level to jest jak kolesie ktorych prowadzi personalny wielki jak szafa w szatni do ciebie podbijaja i pytaja sie co sadzisz o tym jaka im diete przepisal i jak maja cwiczyc..
  • Odpowiedz