Wpis z mikrobloga

@Jabber: przecież na wykopie też jest masa fajnych rzeczy do czytania tylko wcześniej trzeba zablokować trochę tagów i co jakiś czas jakiegoś fanatyka co zaczyna spamować.
  • Odpowiedz
Codziennie jest coś ciekawego do poczytania, w przeciwieństwie do tych wszystkich alternatyw Wykopu z "high quality content" i Wykopem włącznie.


@Jabber: bo ludzie nie chcą "quality content" a jedynie napisać że lubią "quality content" a nie tak jak banda tych idiotów i przez to poczuć się lepiej.
  • Odpowiedz
@Jabber: Niemal co drugie znalezisko jakie dodawałem pochodziło z pap ( ͡° ͜ʖ ͡°) - niestety jakoś nigdy nie potrafiło się przebić.
Co ciekawe, wiele dodawanych newsów pochodzi z pap (nie przebija się), które dopiero odpowiednio "przemielone" przez inne serwisy i dodawane przez zawodowo dodających znaleziska wykopków przebija się na główną (oczywiście na dole jako źródło jest podany pap xD).

Dla mnie pap jest najlepszym źródłem
  • Odpowiedz
Bo PAP to PAP - suche, obiektywne informacje, trzeba samemu przetworzyć, pomyśleć. Ludzie wolą, gdy jakiś pismak zrobi to za nich.


@Kliko: dodałbym, że jest tam najczęściej ściana tekstu pozbawiona wydźwięku emocjonalnego, dlatego zbyt duża ilość tekstu, który nie wywołuje skrajnych emocji powoduje, że ludzie omijają to źródło, niejednokrotnie zachwycając się 20% treści z tego samego źródła przetworzonym przez inny serwis.
K.....i - > Bo PAP to PAP - suche, obiektywne informacje, trzeba samemu przetworzyć, ...
  • Odpowiedz
@Jabber: Nie znałem jej wcześniej jak zapewne większość osób tutaj, więc brak popularności nie dziwi. No ale dzięki mireczku za nadrobienie tego braku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz