Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Często pojawiają się komentarze różowych tutaj, że nie trzeba mieć twarzy Brada Pitta tylko dbać o siebie,
czyli co dokładnie? Chodzi Wam o to, żeby golić się regularnie i dokładnie czy jeszcze używać 15 kremów do twarzy?
Gdzie jest granica między dbaniem o siebie a bycie pedałkiem/ciotą a'la Bieber układającym włosy godzinę ze szminką na ustach?
#rozowepaski #atrakcyjnosc #kosmetyki #mirabelkipolecajo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Wg mnie wystarczy niewiele. Regularnie mycie twarzy, ciała i włosów. Ogarnięcie trądziku. Zadbany zarost albo gładko ogolona twarz. Ciuchy niekoniecznie z najdroższych sklepów, byle czyste, wyprasowane i odpowiednio dobrane. Fryzura modna (co kosztuje góra 50 zł na miesiąc/dwa) i włosy układane każdego ranka, o ile jest taka potrzeba (z reguły to zajmuje parę minut).
@AnonimoweMirkoWyznania: polecałam tu kilku mirkom jak się np. obciąć, żeby dobrze wyglądali. Efekt był zajebisty po. Wcześniej szli po prostu do fryzjera i mówili "na krótko" ;-) A to tak nie działa. Kobieta z np. pyzowatą twarzą i krótkimi włosami, będzie wyglądać niekorzystnie, dlatego kobieta świadoma zazwyczaj idąc do fryzjera powie "żeby mi pasowało do twarzy", a fryzjer sam doradza bo ma doświadczenie - oczywiście nie każdy się zna, ale to
@AnonimoweMirkoWyznania: wprost przeciwnie, wtedy trzeba postawić na ubiór. Większość mężczyzn będzie musiała się zmierzyć z łysieniem w swoim życiu - nie ma co się wstydzić i nie ma co rozpaczać. Spójrz na np. Bruce'a Willisa, piękny nie jest, ale zawsze elegancki: https://vignette2.wikia.nocookie.net/rugrats/images/9/92/Bruce-willis.jpg/revision/latest?cb=20160321074715
Postaw na koszule, krawaty, eleganckie spodnie, dobre perfumy - oczywiście to są koszta, ale pomyśl ile kobiety miesięcznie na te rzeczy wydają, żeby się mężczyznom podobać. Wystarczy kupić ze