Wpis z mikrobloga

@uabit: to ty z takim drugim łysym i dziewoją chlaliście wódę na plaży zachowując się w mało kulturalny sposób? spać nie mgłem przez was i już miałem zejść wam #!$%@?ć ale pomyślałem sobie, że potem będę musiał wrócić po tych #!$%@? schodach na klifie i mi się odechciało.
  • Odpowiedz
@Astolus: Z miejsc, które mi się jeszcze przypomniały:
-Punkt widokowy GSM (Wieża widokowa w Kolibkach). Jak nie będzie błota, do samej wieży dojedziesz autem, inaczej zrobicie sobie spacer po lesie i sarny możecie spotkać :) Tu masz widok: Bardzo fajny widok, ale ubierzcie się w kurtki, bo przeokrutnie wieje. mapka
-Punkt widokowy GSM (Gdynia Donas) to kolejne fajne miejsce widokowe. Też wieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wieża daje trochę więcej adrenaliny, bo jest ażurowa, ale obie są całkowicie bezpieczne. Są otwarte do 18:00. Tutaj najprościej dojść z gpsem z Chwaszczyńskiej albo Rdestowej. No i polecam w ciągu dnia, zamiast wieczora, bo możecie dziki po drodze spłoszyć. Z dzikami nie ma problemu, niektórzy je z ręki karmią. Donas
-Babie Doły - torpedownia (uważaj, żeby na "opuszczony" teren nie wejść (zagrodzone), bo żołnierze Wam spod ziemi wyskoczą i będą darli ryja :D Z Babich Dołów można plażą przez Mechelinki do samej Rewy iść, polecam, bardzo fajny i długi spacer.
-Oksywie torpedownia i bulwar nadmorski
-Dziwne zwierzęta ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś się zgubiłem i zajechałem w to miejsce na tym polu razem z końmi są hodowane jakieś ogromne zwierzęta, być może są to
  • Odpowiedz
@Astolus: Nie ma za co ;) Jeszcze zapomniałem Ci podrzucić info o tym hotelu, tu masz molo w Orłowie, idziesz w lewo, na skrzyżowaniu masz po lewej pizzerię orłowską, zajebista pizza. W tym białym domku Żeromskiego u góry jest mini muzeum, a na dole kawiarnia. W tawernie orłowskiej (od strony morza i kutrów) o 5 rano kupisz od rybaków świeżą rybę, tylko nie wiem czy codziennie. Smażalnie oczywiście są
  • Odpowiedz
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy kurde oby mi majówki starczyło na to wszystko :D do Gdańska nie będziemy jechać, jedynie Gdynia jeśli chodzi o okoliczne miasta ew Władek :) właśnie o jedzenie się boję, bo te smazalnie mi się z totalnym syfem kojarzą :/
  • Odpowiedz
@Astolus: We Władku znajdziesz jakieś ruiny. W Gdyni z dobrych knajp to Monte Verdi, Mąka i Kawa (pizza). Jest ich sporo, poczytaj opinie na trojmiasto.pl Naleśnikarnia Piqniq przy Świętojańskiej kozak! Chwila Moment dobre koło Infoboxu, Ogniem i Piecem. Koniecznie zajrzyjcie na lody do Miło Mi - na mapie nieaktualne zdjęcie. Tylko po tej lodziarni wszystkie inne lody będą "takie se" :D dobrze, że nie jedziecie do Gdańska, nie ma
  • Odpowiedz