Wpis z mikrobloga

Na wykopie kolejne znalezisko pt hehehe anarchiści hehe ścierwo dostało w łep od policji hehehehe i inne teksty przedstawicieli trolli #60groszyzawpis i przedstawicieli zwykłej, bezmózgiej gimbo prawicy. Nienawidze takich manipulacji, które mijają się z prawdą, ale festiwal #!$%@? wykopków trwa. Bo pasuje do "pogladufff" i ich urojonej wizji świata.

A jak wygląda rzeczywistość? Film z całego marszu Manifa, a dokładniej mówiąc jej organizatorzy została zaatakowana przez bandę narodowców (ok 18 minuta), którzy zaatakowali przemawiających oraz obrzucali jajkami i innymi przedmiotami uczestników. Międzyinnymi próbowali także zaatakować obecnego prezydenta miasta poznania Jacka Jaśkowiaka.

Gdyby odwrócić role osób biorących udział w wydarzeniu, czyli gdyby to anarchiści zaatakowali narodową bandyterkę to piali by z oburzenia, ale hipokryzja #gimboprawactwo to nic nowego. W końcu jest #dobrazmiana, rządzi #pis, kto tam by się przejmował ekscesami prawicowych bandytów. Dobrze że tym razem żadne "lewackie" drzewko nie ucierpiało. Ale w tym specjalizuje się oddział warszawski.

Z wyjątkiem jednej sytuacji w której jacyś #!$%@? anarchole wspieli się na drabinkę od radiowozu i sprowokowali bagiety ciężko mi ocenic działania #policja pozytywnie. Robili łapanki na św Marcinie zasadzie zawyżania statystyk i byli agresywni wobec pojedynczych protestujacych którzy mieli pecha byc obok zadymy, po akcji z 18 minuty łapali przedewszystkim ofiary ataku które uniemożliwiły dalsze bandyctwo narodowców, a nie chciało im się ruszyć dup za narodową hołotą, która uciekła do browaru. Nie mówiąc o tym że ta sytuacja dowodzi iż #policja kompletnie #!$%@?ła zabezpieczenie marszu oraz wykorzystali jako pretekst by zmienić jego przebieg.

Przez większość czasu widać że jest spokojnie, poszli wykrzyczeli a prawacka propaganda dla prawackich debili robi swoje.

#neuropa #polityka #anarchisci #nacjonalizm #narodowcy #narodowaholota #bekazprawakow #bekazkonserw #poznan #prawacy #antifa #fakenews #razem #anarchizm
Pobierz grubson234567 - Na wykopie kolejne znalezisko pt hehehe anarchiści hehe ścierwo dosta...
źródło: comment_9dvhZuHePefRIGWWf2k8QBuyhwHqnxn6.jpg
  • 37
@Nicolai: Nie ja widzę że ktoś tam wszczynał burdę, problem w tym że nie widać kto, i to nie jest akcja z drabinką która opisywałem. Organizatorzy marszu kazali przyspieszyć idac św Marcinem na wyskokości ul taczaka, paru wysżło do przodu przed czoło z pwoodu jakiejs sytuacji i zainterweniowały bagiety. To automatycznie uruchomiło "instynkt stadny" i pozostali ruszyli na pomoc. Marsz się zatrzymał, uspokoili nastroje, kogoś zwineli i doszli dalej do siedziby
Jakby ktoś z Marszu Niepodległości powiedział "poniósł mnie instynkt stadny i poza tym policja zatrzymała mojego ziomka" to też byłbyś tak pobłażliwy? Triple lol...

antifie starczył lichy powód do pospolitego ruszenia i według Ciebie to okej?


@Nicolai: Jak dobrze że przytoczyłeś ten marsz organizowany przez narodową hołotę. Tak nawiasem mówiąc, to takie akcje mają tam co roku. Ot np. gdy postawili w listopadzie ten gigantyczny parawan by odzielic manifestacje a i
@Nicolai: Jego kłamstwa i manipulacje są oczywiste. Po pierwsze to nie narodowiec w 18 minucie mu chciał tą flagę wyrwać, tylko kibol - tak napisała Wyborcza i jest to oczywiste, bo jak organizacje narodowe gdzieś idą, to idą z flagami i hasłami, chcąc zademonstrować sprzeciw wobec danej demonstracji. I zgłaszają fakt demonstracji do władz miejskich, bo przecież potrafią się organizować. A tutaj to było kilku sebiksów kiboli (którzy zresztą zostali aresztowani),
Pobierz MattJedi - @Nicolai: Jego kłamstwa i manipulacje są oczywiste. Po pierwsze to nie nar...
źródło: comment_33xk5g1PhxYCXfdbmUIizVzelbtrvIBn.jpg
Ciężko mi mówić skąd się bierze to co lewacy mają w głowach, bo nie wiem i nie chcę wiedzieć... to bezcelowe. Niezależnie od tego czy robią bydło na spontanie czy dlatego, że ich wyuczyli nie zmienia oceny sytuacji, przynajmniej u mnie.


@Nicolai: Powinno. Przestępstwa popełniane z premedytacją są często karane surowiej, i słusznie.

Zerknij: http://www.ack.most.org.pl/images/ABC_demonstranta_matryca.pdf

Fragment:

"Odbijanie aresztowanych:
Osobną sprawą jest odbijanie aresztowanych. Generalnie należy zawsze przynajmniej spróbować to zrobić, gdyż
Dodaje ten wpis ku potomnym z informacją że wątek przeniósł się tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/23317651/wracajac-do-fakenews-sprzed-2-dni-z-prawie-400-wyk/
oraz tutaj: http://www.wykop.pl/link/3691497/comment/44554253/#comment-44554253

Gdzie obaj panowie pogubili się w swoich kłamstwach. "Tak dla potomnych"

Prowadzenie dyskusji oczerniajacej mnie, bez zawołania i mojej wiedzy kilka godzin po moim wpisie jest żałosne i świadczy o braku rigiczu obu: @Nicolai: @MattJedi:
@Nicolai: No skoro zacząłeś mnie oczerniać następnego dnia z mattjedi to by raczej wypadało. Nie było mnie przed komputerem ale zamiast tego łatwiej było mnie wyśmiać i wrzucić głupkowaty mem.

A odsyłam do nowego wątku bo tam się kompletnie rozjechaliście. Obaj.
@grubson234567:

A odsyłam do nowego wątku bo tam się kompletnie rozjechaliście.

Sorry, ale chyba w dupie.

Ty serio żyjesz w jakimś alternatywnym świecie. Albo Cię tak przeszkolili, by ględzić swoje nawet jeśli wszyscy widzą że bredzisz.