Wpis z mikrobloga

Posiadam teraz #huawei #p9. Czy w kwocie do 1400 zł kupię coś lepszego? Nie mam parcia na zmiany, no, ale jednak trochę mi się już znudził. :D W grę wchodzą nowe telefony lub używki w bdb stanie i na gwarancji. Wymagania? Nie wiem, dotychczasowy P9 spełnia wszystkie moje wymagania, więc szukałbym coś podobnego. Nie wiem czy nie spróbować #apple, szóstki bądź se. Ale to chyba byłby regres. Jest na czym zawiesić oko.
#android #telefony #smartfon
  • 18
@YOLOmariolo: Raczej nie ma sensu... Nowe to tylko chyba śałomi a nowego/prawie nowego iP6s/se nie dostaniesz w tych pieniądzach... Ja od jakiegoś czasu ogarniam OLX na opcji "Zamiana" i często ludzie chcą zamienić coś nowego albo prawie nowego na inny telefon, tam szukaj
@Atariauke: zajebisty cytat. Pisałem to w odniesieniu do P9 (nie P9 Lite), którego nie ma sensu zamieniać na szóstkę.

A SE ma malutki ekran - przesiadka z ekranu 5,2' będzie jednym wielkim "wtf".

@yajdeeks: 6S ma więcej ramu od 6 i dużo lepszy procesor. Jesteś pewny, że poza SMS-ami i internetem działają tak samo?

A co do sposobu, to zapewne chodzi o przyłożenie paralizatora do telefonu. Słyszałem już taką historię
@winiger: nie sherlocku, żaden paralizator.
Różnica pomiędzy 6S a 6 nie jest taka olbrzymia wiec zwykły user tego nie odczuje. ( ͡° ʖ̯ ͡°) poza tym to iOS który tak samo dobrze działa na 2 i 1GB RAM
@YOLOmariolo: Też mam p9 i mam podobne rozkimny, ale doszedłem do wniosku, ze to bezsens sprzedać p9 z ponad 2letnią jeszcze gwarancją, żeby kupić używkę ip6 bez gwarancji (który jest gorszy pod każdym względem od p9 prócz systemu) albo nowy ip se z 4" (już za mały dla mnie, 4.7" by było idealnie) za 1600 z 16gb wbudowanej. A z androidem to wymiana na coś w tej kasie to dostaniesz praktycznie