Wpis z mikrobloga

Jatomi #!$%@? mnie w dupę.
Z początkiem grudnia rozpocząłem "wspaniałą" przygodę z tą siłownią w Krakowie w Bonarce.
Umowa na 4 miesiace + 1 miesiac gratis z programu lojalnościwoego, ponieważ zostalem zaproszony tam przez koleżankę.
Kwiecień miał być tym piątym miesiącem, więc w marcu złożyłem wypowiedzenie.
Tam wszystko okej, okej, zapraszamy, kwiecień darmowy.
Dzisiaj zdziwnienie, bo z konta znikło mi 139zł, a od początku kwietnia, że do 7 dnia miesiąca należy opłacić miesiac.
Dzwonię - za 10 razem łaskawie podnoszą słuchawkę.
"Panie BeDoEl, no jeśli nie dostał pan na maila wiadomosci, że wszystkie warunki programu lojalnościowego zostały spełnione, to nie przysługuje panu gratisowy miesiąc."
Zaraz zaraz, jakie warunki? Warunkiem było polecenie mnie przez znajomą.
Nie nie nie - Warunkiem było na przykład płacenie przed każdym pierwszym dniem miesiąca. Oczywiście nikt mnie o tym nie poinformował :D
#!$%@?, żałośni złodzieje. Odradzam.
#jatomi #krakow #mikrokoksy #jatomipurefitness
  • 17
@BeDoEl: typowe sieciówki sa typowe, podobnie jest z fitness platinium koszt karnetu 99 zł + 30 zł za aktywację czyli karta magnetyczna kłódka itd ale jeśli przerwiesz ciągłość to jak kasz to wszystko musisz zapłacić 30 zł a nowych nie dostaniesz. I jeśli np masz karnet od 1 kwietnia do 1 maja i masz 2 tygodnie zeby go przedłużyć i nie płacić od nowa 30 zł, zauzmy ze opłaciłes kolejny miesiac
@Re-volt: jeszcze jakby w tym karnecie za te 139 bylo wszystko xD a silownia zajebiscie wyposazona - 1 squat rack, 1 prosta ławka, reszta to bieżnie, orbitreki i rowerki xD #!$%@?ństwo po prostu i wyrafinowane złodziejstwo.
@BeDoEl to dlaczego się tam zapisales? Przecież w każdym mieście jest przynajmniej kilka mniejszych siłowni lepiej wyposażonych niż te z umowami na 10lat
@Re-volt: nie mialem pojecia o silowni w listopadzie. Cóż, dalej nie mam, ale to wtedy się zainteresowałem "o co cho", miałem tam też właśnie uczęszczać ze znajomą, wydawało mi się niedaleko - więc czemu nie. Dopiero pozniej poznalem tam tych mega zajebistych trenerow personalnych o klatce piersiowej jaszczurki, to "coś do picia dla ciebie?" od kasjerek za każdym razem gdy wchodzisz, bo chca ci wcisnac jakieś gówniane białko, te kolejki do
@BeDoEl: Z jakiego konta sobie pobierają te 139 zł chyba nie bankowego ? Te abonamentowe siłownie są mocno #!$%@? koleżanka musiała płacić karę bo nie złożyła wypowiedzenia umowy na czas a dziewczyna musi składać co chwię zaświadczenia od lekarza o niezdolności do ćwiczeń aby nie płacić za kolejne miesiące.