Wpis z mikrobloga

@tetradon777: To jest śmiech przez łzy na postępackie brednie "wincyj imigrantów" lub "jak się okaże, że większość z nich jest terrorystami, to wtedy będziemy się martwić" przez które cierpią niewinni.

Lewactwo nieustannie próbuje wmówić, że problem jest w "odradzającym się faszyzmie", a nie doktrynie politycznej jaką jest islam i #!$%@? interpretowaniu słowa "tolerancja", które można przedstawić w formie równania:

tolerancja = nadstawianie dupy każdemu przybyszowi

lub też:

tolerancja = akceptacja
@saakaszi: Ale łącznie z tym był pobicia, wybite szyby itp. itd. więc porównanie do kredy na zachodzie nie trafione.

Tam po kilku zamachach, ofiarach śmiertelnych masz rysowanie kredą przez społeczeństwo a w Polsce po wypadku zamieszki i rozwalanie kebsów.
@saakaszi: @tetradon777: a ja przypomnę co #neuropa robiła zanim podano kto wjechał w ludzi na jarmarku w Berlinie ( ͡ ͜ʖ ͡)

No co, zapomnieliście już o waszej "tolerancji i poszanowaniu innych"?

@3Lumintekk: @To_ja_moze_pozamiatam: nawet im tego nie tłumaczcie - oni widzą tylko rzekome faszyzowanie Polaków, którzy zwyczajnie nie chcą mieć ciemnoskórych "atrakcji" jakie ma Malmo, Sztokholm, Paryż, Londyn czy Bruksela.
Pobierz M.....a - @saakaszi: @tetradon777: a ja przypomnę co #neuropa robiła zanim podano kto...
źródło: comment_nKYRnlkRIVVTW42IPdpIqRmDY6p0U5iy.jpg