Wpis z mikrobloga

@BigBadBat:
Hej.
Jako gra ArcaniA: A Gothic Tale nie jest aż tak zła, jak się ją maluje.
To prawda, że nie jest to Gothic w żadnym calu, jednak nie można odmówić jej jakiegokolwiek uroku.

Lokacje są nawet niezłe. Przyjemne dla oka. Osoby szukające tu poziomu The Last of Us, Wiedźmina 3 albo Skyrim na pewno się zawiodą.

System, w zasadzie wszystkiego, jest prosty-prostrzy... Ale zależy czego szukasz. Dla mnie była to
@Triassien: Dla mnie to nawet nie średniak. Przeszedłem całą grę i przez cały czas czułem się jakbym robił to za karę. Wcale nie czerpałem przyjemności, a to raczej rzadko się zdarza. Jako gra RPG kompletnie niczym się nie broni, jedynie grafika była niezła.
@BigBadBat: Gdyby pominąć zepsutą fabułe to gra sama w sobie jest nawet wystarczającym rpg, gdyby nie to że grafika jest zbyt cukierkowa a system walki jest bardzo mało wymagający. Grane na PC.
@Doppler3k Są poziomy trudności albo inne utrudniacze? Mimo wszystko ogram chyba na PS4, mimo że widzę wyraźnie lepsze tekstury na PC, obraziłem się na pecetowe granie odkąd bez przyczyny przestała mi działać Forza i pół internetu przekopałem próbując naprawić. Bez skutku, a nawet dwa razy reinstalowałem xD
@BigBadBat: poziomy owszem ale o jakichś utrudniaczach nie słyszałem, no ale kto inwestuje w niewypał? Ja bym Ci radził wogóle nie grać xD. Przechodzenie takiej fabuły to ból zwłaszcza kiedy przypominasz sobie jak dobra była przedtem.
@Doppler3k Ogółem to wielki grzech, ale żadnego Gothica nie skończyłem xD Widziałbym trójkę na current geny po tych wszystkich łatkach i w 4K (choć na tamtym silniku to raczej niemożliwe xDD), na sentymencie raczej sporo by zarobili, byłbym pierwszym pelikanem xD Mimo że, jak mówiłem, nie skończyłem, to jakoś do trójki mam ogromny sentyment.
@BigBadBat: Trójka mogłabyć kolosalnym hitem gdyby nie polityka JoWood. Mimo wszystko moim zdaniem jest najwygodniejsza do gry. Skoro nie przeszedłeś żadnego gothica to pewnie i fabuły nie znasz za dobrze więc arcania może być dla Ciebie zjadliwac chociaż nawet sam bezimienny boli w serce xD.