Wpis z mikrobloga

@MemoryStick: Uczysz się programowania całkowicie od zera czy miałeś już jakąkolwiek styczność? Jeśli nie miałeś w ogóle styczności, to Zelent jest jak najbardziej w porządku na początek, jeśli uczysz się od zera to uważam, że można przymknąć oko na pewne nieścisłości, a tłumaczy w taki sposób, że potrafi tematyką zainteresować osobę, która nie miała z programowaniem nic wspólnego. Jeśli natomiast miałeś już kontakt z jakimkolwiek językiem programowania, to polecam content z
  • Odpowiedz
@Plecakofil: dzięki :) Miałem już styczność, skończyłem podstawowy kurs na codeacademy, o nauce w szkole lepiej nie wspominać bo to #!$%@? dramat XD, pisałem jakieś tam proste programiki w C++ (nie OOP tylko wszystko w main() na pałe :v ). Aktualnie jestem w połowie 3 odcinka u Zelenta (dziele jeden odcinek na 3-4 dni nauki). Skorzystam z Twojej rady i rozejrze sie na eduweb i sprawdzę kanał, który polecasz (
  • Odpowiedz
@lol2x: jejku, ten komentarz to jakaś totalna porażka. Jak można przyczepiać się do wszystkiego. Jest oczywistym, że poradniki Zelenta, to nie jakieś sprawdzone wzorce projektowe gotowe do wykorzystania, tylko coś co ma wprowadzić nas w dane zagadnienie (w tym przypadku front-end) i przy tym nie zniechęcić na starcie.
Mam wrażenie, że wszyscy krytycy mają nie równo pod sufitem. Elo.
  • Odpowiedz