Wpis z mikrobloga

@mrhappy: wg mnie ryzyko pęknięcia bańki jest zbyt wysokie, żeby cokolwiek inwestować w litecoin. Nawet jeśli segwit przejdzie to do lightning network daleka droga.
@Amelek Inne altcoiny sa szcztucznie pompowane jak ostatnio XRP, 300% w dobe i potem potem ostro w dol.Ten wzrost litecoina jest spowodowany poparciem dla SegWitu i jak juz bedzie 75%, wydaje mi sie ze moze wzrosnac mocniej. Nie pamietam jaka dokladnie byla najwyzsza cena Litecoina ale jakos w 2013/2014 byl po ponad 40. Nowego ATH bym sie nie spodziewal ale polowa tego moze i jest osiagalna.
"...na innych altach wlasnie po 1000procent z byle powodu."


@mrhappy: Ty serio chcesz dyskutować z kimś, kto udziela się na tym tagu mając się za speca od kryptowalut i niemającym pojęcia o sztucznym pompowaniu ? ( Amelek ).

Nie tak dawno pisał jeszcze, że BTC złapie pułap 500 usd, że zainwestował w jakieś krypto ( a jak mu udowodnili, że nie to skasował wpis ). Omiń tego chorego człowieka.
@S_Rybka ale ja nienapisalem ze ltc wzrosnie. Napisalem ze sie okaze. Moze spadniea moze wzrosnie tego niewiem ja ani Tyani nikt inny tu na wykopie. Mozna tylko prognozowac. Ale nic pewnego niema.
Nikt nic o Litecoinie? 5% brakuje do SegWit. Jak to moze wplynac na kurs? Zasadniczo juz wplywa, peklo 11$. Jakie spekulacje?


@mrhappy: Weź pod uwagę, że to 75% może w ogóle nie nastąpić. Albo np. minerzy zmniejszą poparcie do np. 30% po to by zbić cenę LTC i np. obkupić się jeszcze raz połowę taniej.

No i weź drugą opcję pod uwagę: Zasada: Kupuj plotki, sprzedawaj fakty. Główna zasada inwestycyjna która