Wpis z mikrobloga

#motomirko #motowarszawa
Hej podczas testowania Triumpha z @bocznica i @Kick_Ass powstał pomysł zorganizowania grilla.
Zaproponowałem że grill odbędzie się u mnie (30 km od centrum Wwa). Wobec tego proponuje 6-7 maja, co do terminu jestem elastyczny( ͡° ͜ʖ ͡°).
Oczywiście kima jest przewidziana a jeżeli będzie sporo ludzi i nie pomieścimy się w domu to można spokojnie rozbić namiot przed albo spać w KTM( ).

Myślę że będzie to dobry trening wytrzymałościowy przed Zlotem.

Co o tym sądzicie Mirki?
  • 37
  • Odpowiedz
btw ryzykowne tak pisac na otwartym forum "wpadajcie do mnie, wszyscy śpia w moim domu" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@daczka92: nie widzę ryzyka, większość ja nie wszystkich z pod tagu motowarszawa znam, trochę wiary w ludzi, a motomirko to mi z ręki jadło.
  • Odpowiedz
@hypation: właśnie tych nieznajomych trzeb się bać :D. ale nie uważam żeby to było coś złego, wiara w ludzi to dobra cecha. mnie nie znasz i ja Ciebie też, ale na grila moge wpasc. tylko jeżeli ogarne już sprawe z moto
  • Odpowiedz
@hypation: hmm... chętnie, termin mi pasuje :) Nie wiem tylko czy zostanę na kimę ale na przykład można by jakąś offową dojazdówke zrobić jak sie znajda chętni ;) a jak sie nie znajda to i tak pewnie pojadę offem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz