Wpis z mikrobloga

Jaki poziom dominuje wśród graczy na wykopie? Zastanawiam się bo właśnie mija rok od kiedy gram w FIFĘ (od kwietnia 2016) i wbijam regularnie w LW Gold 3 (raz udało się wbić Gold 1) ale czuję, że dużo mi brakuje do chociażby wbijania z łatwością Golda 2/1. Jaki macie staż i jakie wyniki? Która liga w sezonach?
#fifa17 #fifa #fut

Jaką rangę najczęsciej osiągasz w Lidze Weekendowej?

  • Nie mogę awansować do LW 29.3% (22)
  • Brone 3/2/1 0% (0)
  • Silver 3/2 4.0% (3)
  • Silver 1 0% (0)
  • Gold 3 22.7% (17)
  • Gold 2 12.0% (9)
  • Gold 1 16.0% (12)
  • Elite 3 5.3% (4)
  • Elite 2 1.3% (1)
  • Elite 1 9.3% (7)

Oddanych głosów: 75

  • 20
  • Odpowiedz
@consigliere: ja wbijam regularnie Gold 2/3, zalezy czy gram cale 40 meczy czy nie. Nie moge tego poziomu przeskoczyc, co tydzien trafiaja mi sie 2-3 porazki przez moje glupie bledy gdy przeciwnik jest wyraznie slabszy. I czuje ze tego poziomu nie przeskocze, nie potrafie robic bardziej skomplikowanych sztuczek(robie tylko ruletke, ktora tez nie zawsze mi wychodzi), i tego widac ze brakuje grajac z ludzmi ktorzy b. dobrze bronia
  • Odpowiedz
@consigliere: Ja jak już gram to wbijam tylko do gold III, przeważnie zostaje mi około 10-15 meczy do rozegrania więc można powiedzieć, że jestem w stanie wbić tego golda I. Moim zdaniem jak wbijasz Gold 3 z rocznym stażem to jest dobrze, serio. Ja przez pierwsze dwa lata swojej gry nie mogłem wbić do 1 dywizji. Lepsze wyniki przyjdą z czasem :)
  • Odpowiedz
@consigliere: u mnie Gold 3, czasem walczę do ostatnich meczy, a czasem mam zapas kilku spotkań. Zazwyczaj po wbiciu Golda 3 odpuszczam :) w sezonach gram aktualnie w 2 lidzę, w 1 kilka razy się utrzymałem ale jeszcze jej nie wygrałem, raz brakło 1 pkt.
  • Odpowiedz
@kielonek: @HyperX: @bub20: @damian150691: jak długo już gracie w FIFY online? U mnie jak na początku widziałem mega progres w umiejętnościach (1 liga po 9 miesiącach gry) to tak od stycznia czuje jak bym grał ciągle na jednym poziomie.

Jakieś poradniki dla bardziej zaawansowanych? Coś w stylu BorasLegend na youtube? Celem jest regularne wbijanie Golda 1 a i do Elity 3 też bym chciał dobić.
  • Odpowiedz
@consigliere: W FUT gram od 16, wczesniej gralem tylko offline.

Progres u mnie w 17 związany był głównie z nauczeniem sie gry w obronie i odbierania piłki jak najwczesniej co moim zdaniem jest kluczowe.

W tej fife z moich obserwacji wynika ze wiecej daje dokokszony skład niz rzeczywiscie szlifowanie umiejetności(choc tez jest to bardzo wazne)

Praktycznie od poczatku tej Fify kompletowalem sklad Serie A co jakis czas wymieniając najsłabsze ogniwo no
  • Odpowiedz
@definitelynotme: zalezy jaki budżet. ten if perisica ktory posiadam to przekozak mimo ze to lm a mam go na cm. Naingollan to tez mega karta i czysci u mnie wszystko i daje rade w ataku. Z tańszych to ciezko powiedziec, moze hamsik.

Ja Asamoah wymieniłem na Marchisio a teraz na El Shaaravy(wiecej destrukcji w ataku). Perisic i Naingollan nie do ruszenia.
  • Odpowiedz
  • 2
@consigliere W fife gram od 95 z pominięciem coś 2 części. Nie oglądam kompletnie poradników, uczę się ze swojej autopsji.

Krótkie i proste rady? Boczni obrońcy zawsze z tyłu, przy atakach przeciwnika nie przełączac na obrońców, bo fifa sama lepiej broni bramki niż ja bym był w stanie ręcznie to zrobić. Stawiać nie na piłkarzy, którzy mają super staty, ale nie potrafimy nimi grać, a na tych, którym gra nam się po
  • Odpowiedz
  • 0
@consigliere To masz lepszy skład od mojego xD Poza tym gram na w pełni wyciszonej fifie z tv włączonym w tle lub grającą muzyką i co podniesienie ciśnienia na 3 sek odrywam wzrok od fify robiąc spokojne wdechy i wydechy. Nie tłumaczę sytuacji z gry, że to niemożliwe, że ea to rak tylko że sam zawalilem choćby nie wiem co :P Staram się też grać na luzie, bez przesadnej analizy swojej gry
  • Odpowiedz
@HyperX: ja zacząłem grać bez komentatora i to przyniosło efekt. Z muzyką mam problem żeby się skupić na grze.

Raz wbiłem Golda 1 ale większość meczy grałem w niedziele (niższy poziom?). Zazwyczaj muszę skończyć LW w sobotę do 16/17. Może jak bym mógł to rozłożyć na 3 dni to też by były lepsze efekty.
  • Odpowiedz
@consigliere: gold 3 bez problemu + 1 liga. Gram od września tego roku, wcześniej grałem tylko w 2003 i niżej. Najwyższy poziom jest o godzinie 1-2 w nocy z tego co widziałem, co tam goście ze mną wyprawiali to głowa mała
  • Odpowiedz