Wpis z mikrobloga

@Mazakv2: no bo napisales ze w godzine wiecej wylooci w tych dniach. To nie chodzi o dzień a o miejscówkę dostępną w tych dniach. Drop rate jest taki sam. Na innej miejscówce może dałby rade zrobić tyle samo siana, bo wyspa zawsze zajechana na lepszych servach to sobie nie pobiega :(
@brzydki_zly_szczery: Próbuj, przyda ci się w przyszłości na start tylko 1 room żeby sobie ogarnac jak juz skminisz to potem latasz 1 i 2 EQ pod defa i jazda
Staraj się nie mieć przyklejonych do siebie tych 2-3 niekiedy bo bija :p Utani gran hur czesto odpalaj jak juz goni ciebie wiecej niz 4
@Mazakv2: ile gdzieś expa/h na takich wilkach udało Ci się zrobić?
Właściwie po Stamporach będę miał 57 punktów, brakuję 13 do Demondrasa. Mam zrobione 3x GSy, 1x Quary, 1x Stampory.

Chyba po prostu zrobię tak, że zrobię 3x lizardy i 1x quary, albo 2x lizardy i 2x quary.
W sumie lizardów jeszcze nie biłem - jest ciężko?
Na wilkach ~250k/h bo bijesz to po prostu single target exori flam/exori grań flam/exevo gran vis lux Ja na swoim mam 60 pkt i raczej przed 130 chce wbić 70pkt aby potem nie męczyć sie 1000x z taskami po 130 plany robienia demon taska inc Na lizardach jest czill pierw pójdź tam orientacyjnie na Muggy plains lataj dolna/środkowa częścią od maxa na lewo do maxa w prawo aż do obozu