Wpis z mikrobloga

@brzydki_zly_szczery: słuchaj taski sobie na quarach możesz zrobić, ale w mojej ocenie predatory, hydromancery i pinczerki są za mocne na ten level, ja zrobiłem ten task na 100+ raz tylko bo po prostu wolno się je zabija, wastuje i łatwo paść na bułę od predków jak dostaniesz parala pod wodą jeszcze na skosie od hydro. je się bije na mniejszym lvl troche żeby task zrobić. Generalnie expić tam to polecam od
@brzydki_zly_szczery: na tym lvl to polecam nawet hellspawny na surface na sdkach wyjdziesz na +/- 0, stampory na stoneshowerkach ale uważaj jak 4-5 na klacie, polecam biegać z sovem w full secie na redukcje fizycznych obrazeń to moim zdaniem najbardziej opłacalne taski 100-130 jeśli chodzi o exp+niezle wychodzic finansowo. lizardy możesz sobie bić też, czy gsy ale je się długo robi ale za to old widow oplacalna jak ci ssb poleci
@brzydki_zly_szczery: Na lizzardach nie trzeba miec rak jak nie ogarniasz lurujesz male ilosci healujesz sobie od czasu do czasu i ava :) Co za problem jak calkowicie nie ogarniasz to runki na target.

Jak parcie na taski to werewolfy(polecam miedzy 12 a 15 dnia miesiaca)>stampory(dziś koncze taska na stamporki, zarobione 1kk(500k 1 zestaw)>lizzardy>quary
@brzydki_zly_szczery: Przygotuj sie na to ze wilkolaki sa mega nudne bo bije sie to po 1-2 gdyż taki jest resp na vengoth glownie z exori flam/frigo ew. mozesz poszukac Ek'a i na grimvale skoczyc kilka x wpadnie ci task i duuuzo siana ale tak jak wspomnialem wyzej 12-15

Co do stamporów trochę biją ja waliłem full respa jak mogłem to 6-8/9 mnie ganiało i jakoś to szło na supple 250gmp i
@Mazakv2: okej, zaopatrzę się jeszcze w bardziej defensywny set niż pod mlvl i dam recenzję, dziś w nocy pewnie tam wparuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jak padnę albo będzie za ciężko na mój ogar, to spróbuję werewolfy.
Pytanie tylko, czy trzeba na te wilki jakieś dostępy/questy?