Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: Nie przeszkadza mi to, że ktokolwiek pije tam piwo. Jego życie - jego wybór. Nie podoba mi się jednak to co ludzie tam po sobie zostawiają i gardzę takimi brudasami a patrząc na takie zdjęcia przestaję się trochę dziwić akcjom jakie odwalał tam Bosky :(
  • Odpowiedz
@kicjow: może i zdjęcie z zeszłego roku ale uwierz mi - w sobotę i niedzielę łaziłem nad Wisłą z wózkiem i #!$%@? był niesamowity.

@xSQr: zgadzam się, tym bardziej że przy przepełnionych kubłach też jest syf, tylko bardziej skumulowany.

@goraceparofki: no nie nauczy niestety, ale może (taka naiwna nadzieja) będzie mniejszy syf.
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: o #!$%@? następny przekleja zdjęcie z tamtego roku czy dwóch jakby w innych miastach to było czyściutko i trzeba ego połechtać co te warszafiaki XD


@kicjow: Tam jest tak co weekend i po każdej większej imprezie. To zdjęcie istotnie jest już znane ale doskonale ilustruje bieżącą sytuację :(
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: ok i co da takie wrzucanie zdjęć ze schodków? każdy wie, że młodzież robi syf i tak zawsze było, póki jest przyzwolenie na to a ludzie mają w dupie wyrzucanie to jak chcesz temu zaradzić? jeden sprzątnie drugie nie, w każdym większym mieście w Europie ludzie nie sprzątają po sobie i w tym celu zatrudnione są ekipy sprzątające.

@xSQr: mi też się wiele rzeczy nie podoba, ale jako jednostka
  • Odpowiedz
@Vladimir_Kotkov: Jak się kosza nie widzi na śmieci, to wystarczy wziąć reklamówkę w której przyniosło się browary, zapakować do niej puste butelki i wynieść do innego śmietnika.
  • Odpowiedz
@Mave: ok ja to wiem, ty to wiesz, ale sebek tego nie wie/ma to w dupie. Tu jest problem wychowawczy a nie kogoś widzi mi się, że akurat nie sprząta.
  • Odpowiedz