Wpis z mikrobloga

#architektura #polska #afera #politechnikapoznanska ##!$%@? #poznan

Wołam plusujących poprzedni wpis wpis nie dla atencji, ale by była jasność że pojawiła się odpowiedź uczelni w aferze którą wywołałem. Być może niesłusznie, pozostawiam waszej ocenie. Jeżeli nie chcieliście być wołani TO TRUDNO, TO JEDNORAZOWA AKCJA ŻEBY BYŁO FAIR PLAY.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.wykop.pl/wpis/23094583/architektura-polska-afera-politechnikapoznanska-co/

Wykopek napisał do uczelni i wysłali sprostowanie, w którym to uczelnia twierdzi że wbrew temu co stanowi unijna dyrektywa, dyplomy jednak są ważne. Nie wiadomo kto więc zawinił, czy my interpretując dokument, czy unia nie wpisując w niego Politechniki Poznańskiej, czy jednak uczelnia nie dopilnowując tego, by znaleźć się na tej liście w tym dokumencie.

Być może niepotrzebnie wywołana gównoburza, jednak kto jak kto, ale władze uczelni winny dbać o to, by nie dochodziło do takich niejasności. Dopóki Ministerstwo Edukacji nie ustosunkuje się do tej sytuacji, nie będziemy wiedzieli jaka jest prawda.

Mój wpis napisałem w oparciu o dyrektywę unijną jak i wpisy innych osób na forum roku, w tym o ten, którego zrzuty macie w pierwszym wpisie. Być może ta osoba kłamała, w co szczerze wątpię, zwłaszcza że na forach Politechniki Poznańskiej powstało pospolite ruszenie i ludzie się zaangażowali, gdyż nikt jasno nie powiedział że to jakiś błąd.

Nieoficjalne źródła donoszą że wniosek jest rozpatrywany przez UE i że najprawdopodobniej będzie działał wstecz, w moim odczuciu znaczy to tyle, że dotychczas nie był on złożony i nastąpiło to jakoś niedawno, więc nie wiem czy to ja szkaluje dobre imię uczelni, czy raczej uczelnia sama szkaluje siebie xD

Mam nadzieje że wszystko zakończy się pozytywnie i mam wrażenie że znów zadziałał #wykopefekt , niemniej jednak, chyba dobrze się stało że uczelnia ma utartego nosa, bo uczą odpowiedzialności innych, podczas gdy sami wydają się być nieodpowiedzialni.
einz - #architektura #polska #afera #politechnikapoznanska ##!$%@? #poznan

Wołam p...

źródło: comment_t6lGqa0IfsMRJmOOWvhefpnx8lYa5v0i.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@einz: To jest #!$%@? dramat! xD
Jak to przeczytałem to nie wiedziałem co powiedzieć. Ale w sumie tak to jest na uczelniach. Nikt nigdy nie jest winny. Postkomuna w głowach ludzi 30+ siedzi i ciężko to ogólną bylejakość 'a jakoś to będzie' wyplenić. Jak dla mnie ktoś powinien za to polecieć ale będzie jak zwykle (,)
  • Odpowiedz
@einz @Kion
Niech prostują co chcą. W powiązanym dokumencie NIE JEST wymieniona PP, polecam zajrzeć na stronę 173:
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:02005L0036-20160524&from=EN

Ja wiem, że teraz wstyd i obciach, ale przy obecnym stanie rzeczy dla mnie wygląda to jak próba ratowania wizerunku, a nie działania wyjaśniające. MOŻE to dotyczyć jednego rocznika, ale prawda jest taka, że polecieli srogo nie informując nikogo o tym.
  • Odpowiedz
@einz: A tam pierdzielą. Gówno napisali w tym wyjasnieniu. Doskonale pamiętam jak Ja próbowałem studiować na politechnice białostockiej. Matematyki uczył mnie koles o imieniu Vladimir który ni w ząb nie umiał polskiego. Nie no przesadzam cośtam umiał, ale głównie to po rosyjsku nawijał. Ogarniacie? Nic totalnie nie rozumiałem, na zajęciach ludzie z pierwszych ławek tłumaczyli mi co mam zrobić pod tą tablicą, po prostu nie rozumiałem co on do mnie
  • Odpowiedz