Wpis z mikrobloga

@infinitezymalnyy: niby śmieszne, ale i nie śmieszne. Nie jestem lewakiem, ale mężczyźni niestety nie wiedzą jakie katusze przeżywają niektóre kobiety. I powtarzam! Niektórym! Należałoby się takie zwolnienie.
A tekst 'to sobie jajniki wytnij' jest na poziomie, nawet nie gimbazy, a podstawówki
  • Odpowiedz
@elpoliko: bez przegięcia. :) jak bardzo boli to idziesz do szefa i idziesz do domu ... każdy z nas ma różne bóle i moglby w domu siedzieć . A jak was mocno boli to do lekarza idź, bo to nie jest normalne . Btw jak te kobiety chcą udowodnić okres szefostwu ? Podpaske pokażą ? Czy każda będzie se brała wolne kiedy chce a z #!$%@? nic nie poleci
  • Odpowiedz
@sulejman: lol, to że mocno boli jest bardzo normalne. Skrócona lekcja biologii - aby pozbyć się "wyściółki" pojawiają się kurcze, a kurcze są bardzo bolesne. Lekarz nic tu nie pomoże, może tylko dać nospe i paracetamol.
  • Odpowiedz
@sulejman: nie bierzesz pod uwagę, ze są kobiety które np maja choroby jajników i prawie każda menstruacja wiąże się z podaniem zastrzyku na sorze, bo tabletki nie pomagają. Wyobraź sobie czekanie i wizytę u rodzinnego. Nie jesteś w stanie? Więc nigdy nie przezyles podobnego bólu. Ja potrafiłam stracić przytomność w komunikacji miejskiej z bólu w trakcie miesiączki. Sama prowadzę działalność od ponad 2 lat i mogę pomarzyć o l4 a
  • Odpowiedz