Wpis z mikrobloga

Na wtsępie dodam że do wygrania w #rozdajo jest pamiątka niespodzianka z mojej podróży. Wylosuję jedną osobę z tych które polubią ten wpis.

Siema, wróciłem właśnie do domu z podróżowania po #olsztyn tak jak zapowiadałem już wcześniej. Relacja z mojej podróży jest na #3dgyolsztyntravel Łącznie spędziłem tam czas od 9 do 15

Ogólnie miasto całkiem spoko, dużo atrakcj i jest co oglądać. Bardzo mi się podoba stare miasto, te wszystkie parki, amfiteatr, centrum handlowe tam gdzie Helios. #!$%@? są tylko niektóre osiedla przez które przechodziłem, np tam w okolicy dworcowej to wyglądają jak patodzielnice. Bardzo nowoczesne. Dużo ładnych ludzi w kolorowych sportowych butach Nike, dziurawych spodniach itp modnych rzeczach. Widziałem łącznie czterech muzułmanów w tym dwie kobiety w hijabach to chyba czeczeni i parę multi-kulti w sensie polkę z murzynem oraz dwóch turków chyba z erasmusa. Dla mnie extra

Pozdro, na kolejne misato jeszcze się nie zdecydowałem ale niedługo wybiorę i też zrobię repotraż. Następnym razem dużo lepiej się przygotuje bo tera to tak z niecnacka. Siema

PS. Na zdjęciu polka z murzynem, ta para co ich widziałem. Wgle dużo ludzi się patrzyło na nich, ja sam to od rauz zacząłem zdjęcia robić. Chciałem iść za nimi żeby lepsze zrobić ale po drodze były pasy

#podroze #neuropa #4konserwy #multikulti #imigranci #uchodzcy
źródło: comment_FDyCmpprPlEpd6kdYNzNLWjIzjqYZmCI.jpg
  • 4