Wpis z mikrobloga

Dotarł do mnie #xiaomi redmi 4x - specjalnie w wersji czarnej zeby srpawdzic, jak wyglada. Te zdjęcia są beznadziejne, ale jest to NAJŁADNIEJSZY i NAJLEPIEJ wykonany kompakt niższej półki od xiaomi. Wygląda dużo lepiej na żywo i wydaje się na drozszy, niz jest. Zabieram się za testy z czystą przyjemnością !

DO odpsrzedania po recenzji, jak cos to PW :)

#xiaomi #android #majsterpirzu
Pirzu - Dotarł do mnie #xiaomi redmi 4x - specjalnie w wersji czarnej zeby srpawdzic,...

źródło: comment_YYu9UVhTEz547Ndn6AofrqKu1sUL1cfu.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Logitech k800 illuminated - jestem w choelre zadowolony, delikatne niepodświetlane klawisze, wireless ale przewodowa tez moze byc (micro usb), cicha i skok raczej krótki :)
  • Odpowiedz
@Pirzu: dzięki za info, muszę matce coś kupić i myślałem nad 4a z polskiej dystrybucji, ale chyba warto poczekać trochę na 4x z tego co piszesz, zwłaszcza że bateria 4k
  • Odpowiedz
@azer: nie wiem czy bedzie sens czekac na polska dystrybucje, skoro wycenili note 4x na 1300zl, to strzelam ze redmi 4x bedzie za 800-900zl.
Teraz redmi 4a to 600, a 4a 32GB 700zl - nie ma opcji w tej cenie na 4x.
  • Odpowiedz
@Pirzu: co do wykonania mam małe ale, ostatnio zamówiłem 3 sztuki z #ibuygou, w dwóch z nich słabo były spasowane plecki przy minijacku, ordynarnie odstawało pokazując jak wygląda port w środku telefonu. Ogólnie dobrze się skończyło bo wystarczyło dobrze docisnąć obudowę i wszystko skoczyło z miękkim klikiem. Jednak sytuacja pokazuje że w fabryce ktoś w pośpiechu montuje
  • Odpowiedz